Çok zenginler bazen enayi mi?

Ben bir universite ogrencisiyim ve dalgasina b*ymen (sitede marka adı vermek kural dışı mı bilmiyorum) adlı bir mağazaya girdim. Bilen bilir zaten. Kapının hemen sağında ki tshirt reyonuna yöneldim. ilk gödüğüm şey sıradan basit bir gri tshirttü. Hic bir fiyakası yok bildiğiniz gri bir tshirt. Fiyatına baktım ve kornealarım alev aldı. Evet tshirt 500TL idi. İçimden dedim ki "ilerde belki iyi bir işim olur ve çok zengin olurum ama asla bunu alacak kadar enayi olmam". Diğer ürünlerin fiyatlarını merak etmeden ayrıldım bu mağazadan.

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gucci gibi adı varsa belki. .. ya da hayır ya ben de almam.

0|1
    0|0
  • Bugun ayni markanin online magazasina girdim bnde bir abiye elbise 26.950.50 tl idi abartmiyrm.. tshirt yone insafliymis 3-5bin liraya gomlekler vardi...
    Evet pahali mi pahali tabiki...
    Alır mısın alırım...
    Neden eğer oyle bir paraya sahipsen benzer rakamlar arasinda kıyaslama yaptiklari icin kimsenin gözüne abartili gelmiyor...
    Senin kuruş hesabina karsilik onlar binli rakamlara hesap yapiyolar ayni mantikla bakarsan arada pek fark yok

0|0
    0|0
    • Cok daha az paraya ayni kalitede seyler alabilirsin. Bu kadar pahali olmasi icin sanirim altin serpmek lazm kumas aralarina. Birde 500 liraya aylik gecinen insanlarlar aklima geldikçe buram buram kapitalizm kokan bu tip mağazalar midemi bulandıyor. Neyse bu baska mesele.

• Kapitalizm benide yutacak yani :) ya o değilde 26.950.50 nin sonundaki 50 kuruş komik değil mi :)

• Evet ole malesef dalga gecer gibi 😄

Erkekler Ne Diyor 1

• zevk için alınıyor o dostum

0|1
    0|0
Yükleniyor...