Kızlar, kocanızın anne babasına bakacak mısınız ilerde? Yoksa huzurevi mi?

Ve aynı şekilde abiniz veya erkek kardeşiniz evlense ve yengeniz anne babanızı istemediği için onları huzurevine gönderse tepkiniz ne olur?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bakılacak durumdaysa tabiki bakarım. Yalnızlık çok zor olmalı hele de yaşlanınca

0|1
    0|0
    • Eli ayağı tutuyorsa bakmaz mısın

• Kaynanan seni sevmezse elbette kalma ama seni severse eli ayağı tutsa bile yanlarında kal bence, yaşlanınca çok yalnız hissediyor insan, yani o şekilde daha merhametlice olur, tabi yine sen bilirsin ama düşün yani

• Ya mesela benim yengem kalıyor öyle sabah hemen giyinmesi gerekiyor düzgünce dedem de var başını da güzelce örtüyor. Rahat değil yani. Bir de ben zaten çalışacağım. Evde olmaları onların yararına olmaz ki

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben varken benim annemi babami hic kimse huzur evine yatiramaz. ben bakarim. kaynana kayinvalideye de ben bakarim.

0|1
    0|0
  • hayır bakarım tabiki niye bakmayayım

0|1
    0|0
    • Günümüz kızları pek rahatına düşkün, bilemiyorum

• Anne ve babadan bahsediyoruz ilerde bizde o durumda olacağız bunlar basit şeyler değil

• Yok yani huzurevlerinin durumu ortada ondan diyorum :D

• Bakarım☺️Ama onlarda beni sevecek😃

0|1
    0|0
    • Zaten sıkıntı kaynanalar da oluyor biraz, gelinini sevse hiç bişey olmaz sanırım :D

• Senden iyi bir gelin olur :D

• Hayırlısı😂😂

• Kendi aileme de eşimin ailesine de kapımız her zaman açık.

0|1
    0|0
  • Gebertirim onları ben yanıma alırım annemi

0|1
    0|0
  • Ben bakmasamda bir eve yerlestrip guvenilir bir bakici bulsam sık sıkta Ziyaret etsem olmuyo mu

0|1
    0|0
    • Olmaz

• Yola gel şöyle 😂😂

• Geldim bayım 😂

• Sevdiğim insanlaraa elimden geldiğince ilgilenirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...