Neden artık kimseye güvenemiyorum sizce?

Şimdi artık şüphe etmeye başladım ilişkilerimde ve artık kimseye güvenemiyorum mesela bana iyi davranmasında bile'' acaba benden bir çıkarı mı var da bana iyi davranıyor''diyorum sizce neden?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide insanlardan soğumuşsundur... :) :) :) Kardeş boşver takma kafana hayat her şeye gebe bir dünya aldırma hiç hayatında her zaman ileriyi yani (geleceğini) düşün. :) :) Anı yaşamaya mutlu olmaya çalış her şey sana bağlı.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hep doğru insan dediğin kişiler üzmüş seni hepimizin başına geldi. Şüphe etmekte haklısın ve doğru insanın bana güvene bilir i sadece sözle değil hisettirmesi gerekiyor. Dilerim bir daha üzülmeden mutlu bir ilişkin olur :)

0|0
    0|0
  • Kimse güvenini hak etmiyor demek ki.

0|0
    0|0
  • paranoya kurmana gerek yok
    tedbirli olmaya çalış
    ne çok ne az
    uyum sağlamak lazım

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar güvenceni komple sarsmış

0|0
    0|0
  • erkeklerden dolayidir aynisi kizlar icin gecerli bende

0|0
    0|0
  • Yarama basma kardeş valla sabaha kadar yazarım güvenilecek insan mı kaldı çıkar ilişkileri olmuş herşeyy...

0|0
    0|0
  • Paranoya

0|0
    0|0
  • Süper davranış 10 numara tebrik ediyorum, kutlarım sizi bak kızım senin dediğini ben 40 yaşımda herşeyimi kaybedince anladım unutma en büyük tehlike en yakınındakiler dışardakiler bişey yapamaztekrar kutlarım bu düşünceni sakın değiştirme

0|0
    0|0
  • güvenme zaten kimse güveni haketmiyor.

0|0
    0|0
  • Paranoya

0|0
    0|0
  • oda senin sorunun artık. paranoya olmuşsun sen. iyi değil vallahi evde kalırsın kız bak ben sana diyim. hayatın akışına bırakarak sörf yap biraz...

0|0
    0|0
  • nden ki karsıda ki güven kırıklılığı :

0|0
    0|0
  • Yasin ilerledikce guvenmedigin insan sayisi artacak.. Ama guvendigin insan sayisi da artacak...

0|0
    0|0
  • yapılanlardan dolayıdır

0|0
    0|0
  • Duyguların yıprandığı için bölesin

0|0
    0|0
  • Güvensiz olmak binevi kendini korumak doğru yoldasın boş ver👍👍

0|0
    0|0
  • güvensizlik bir çok kişide var

0|0
    0|0
  • Aldatilmissin

0|0
    0|0
  • Bende güvenemem takılma bukadar.

0|0
    0|0
  • doğru yerde doğru derse girmemişsindir belki, belkide 1 sokak önce döndün yolu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• sadece yanlış insanlarla karşılaşmışsın, ama sürekli başına geliyorsa demek ki hatalarından ders çıkarmıyorsun demektir. Güvenini sarsan insanları listele, ve nasıl güvenini sarstıklarını yaz ve en önemlisi onlara bu imkanı nasıl verdiğini düşün böylece bir daha "acaba benden bir çıkarı mı var da bana iyi davranıyor'' diye düşünmezsin. Kimin doğru kimin yanlış yaklaştığını anlarsın.

0|0
    0|0
  • Bende güvenemiyorum kimseye

0|0
    0|0
  • ınsanların cogu ınsan olmayı unuttu, haliyle yerinde bır paranoyaklık olusuyor ınsanda ıstemsızce..

0|0
    0|0
  • İnsanları tanıdıkça kimseye güvenmezsin

0|0
    0|0
  • O devirdeyiz kardeşim, bende kimseye güvenmiyorum.

0|0
    0|0
  • güvenini zedeliycek şeyler yaşamışsan güven problemi çekiyo olabilirsin

0|0
    0|0
  • güven problemi dah önceki yıkılmışlıklarla ilgili bu sorun çoğumuzda var bunu aşmaya çalış. belkide karşına cıkanama senin için doğru olan kişiyi güvenemediğin için kaybedeceksin :(

0|0
    0|0
  • Aynen ayni sey bende de var. Belkide böylesi daha iyidir bizim için.

0|0
    0|0
  • Güvenmeden kimim ne olduğunu öğrenemezsin güven sevgiden önemlidir guvenmden sevemezsin kimseyi

0|0
    0|0
  • Herkeste var o

0|0
    0|0
  • yıpratmışlardır seni sen güvendikçe onlar bir işler çevirmiştir

0|0
    0|0
  • Kuş öldü beybi

0|0
    0|0
  • Çok kırılmışsındır çünkü bazı yaşadığın sorunlardan dolayıdır