Vatan haini olmadığınıza eminmisiniz? Kaçınız gerçekten Türksünüz?

Kaçınız gerçekten Türksünüz?
Kaçınız Rus kızı taş diyip ben Tûrküm diyecek zihniyettesiniz?

Bazı konulara değinmek istiyorum. Bazı erkekler o Erkekler TÜRK değildir! Rus kızı taş Türk kızı çirkin Ruslar daha iyi insanlar diyipte ben Türkün diye ortalıkta gezinip ülkemizin adını kirletiyor?
Bir konu gördüm ve okudum. Sormuşlar kaçınız Rus savaşı olsa gönüllü gidersiniz diye 5 Türk var gitmem diyen onlar varken biz nasıl Tûrkler vatan sever deriz?
Bir arkadaş gördüm @sameoldlovee galba adı ben Türkiyeyi desteklerim demiş kız Yunan. Yunanlılar hür olmalarını Ruslara borçlu oldukları halde Türkiye demiş bu kardeşimi Can-I gönûlden kutluyorum. Başımızın üstünde yerin var kardeşim...
Türk erkekleri Rus diyorsunuz
Türk kızları İtalyan erkeği diyor Rus kızların fotoğrafları ile kendinizi kandırıyorsunuz!
Ya siz neden TÛRK OLMAKTAN GURUR DUYmuyorsunuz? Hepinizi toplasak bu kız etmezsiniz...

Güncellemeler:
Bana kezban diyen arkadaş sen beğenmesen kaç yazar tip bu hayatta her şey demek değildir. Bunu o olmayan kafana sokmalısın

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ya Allah aşkına, Rus kızları diye diye toplasan 100 tanesinden 99 u sadece resimlerle kendini avutanlar. Takma yani.

Burada yüz alamayan serserilerin ulaşamadığı ciğere mundar deyip, nasıl olsa sallamak bedava diye beğendikleri..

Kimisi de Anti yaparak buradan kendine diyalog yaratıyor, sonra da Sen de güzelmişsin falan yavşayıp karakterini döküyor zaten..

Dış güzelliği ya da şehvet uyandırıcı resimlerine baka baka yutkunup, dönüp burada kendini azcık açmış kıza o... pu deyip, onlara melek diyen zihniyetlere ne anlatacaksın?

Dön bir bak ANAN TÜRK be adam. Dön bir bak, Rus dediğin onun bunun altından çıkınca marifet sanır, burada "Türk Kadını" dokunduğunu sahiplenir.

Bizim örf ve adetlerimiz bizi güzelleştirir, aynı marş, aynı bayrak altında sevdiğim TÜRK ile paylaştıklarımı, rus ile mi paylaşacam?

İyi kız kardeşlerini de Ruslarla evlendir o zaman..

Beğenmek ayrıdır, bakımına ve ya giyimine. Onu beğendin diye ulaşamadığın Türk Kızlarını yermek yerine oturup şerefini korumak zor mu..

Ahlakı Modernlik ile kıyaslamak AHMAKLIKTIR.. ! Onlar gibi olacağım diye önüne geleni koynuna alacağın , erkek yokluğundan 9 kızın 1 erkeğe düştüğü tarafın medeniyetini beğeniyorsan git orada yaşa..

3|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 22

• İnsanların kişisel zevkleri ile nasıl milliyetçiliği kıyasladığını anlamış değilim. Benim x bir ülke bayanı hoşuma gidiyorsa şimdi ben vatan haini mi olmuş oluyorum? Komik gerçekten. O zaman Türk mallarından başka bir ürün tüketmeyiniz o zaman belki samimiyetinizi ciddiye alabilirim. Belki diyeceksiniz ee Türkler bu üründen üretmiyorlar ne yapayım? diye ee o da senin sorunun Türklüğü bu şekilde ölçülendiren sensin çünkü.

Gelelim savaş olayına bunu yaşamadan kimse bilemez çünkü atmosfer ve psikolojisi farklıdır o işin. Bugün ben asarım keserim her türlü savaşa giderim diyen savaştan kaçar bugün ben savaşa hayatta gitmem diyen belki en önde gider onun psikolojisini bugünkü psikoloji ile söyleyemez kimse neyse.

0|0
    1|0
  • Rus kızlarını emsal göstererek vatan hainliği ölçütün, Türk kızları yerine Rus kızlarını lafta tercih edenlerden daha komik bir hal alıyor güzel kardeşim.

2|1
    1|0
    • Peki ya seni... Görnedin mi Tûrk kızlarını ne ile eleştirdim sen Rus kadınlarının koynuna gidebilirsin yalla

• Niye memleketin kızlarının suyu mu çıktı da Rusların peşinden gideyim? Sen burada ki Rus kızı sorularını ya da tatil beldelerinde ki durumu oturup çok ciddiye alıp siyasete dökme işi, %90'ımız birbirimize kalacağız. Vatanseverliği ya da hainliği başka şeyler de ara. Uçkurla olacak şeyler değil bunlar.

• güzellik çirkinlik kavramı başlı başına zaten doğru bir yaklaşım değil insanların bir şeylere üstünlük kabul etmeside aynı şekilde.. ülkemizde yabancı kesimlere aşırı bir hayranlık olduğu aşıkar zaten... ama gelin görün ki Türk kızınıda kötüleyen aşağılayan kusur arayan bir milletiz.. öyle ki yurtdışında yaşayan gerçek Türk insanını bile ön yargı ile yaklaşıyoruz... insanlar Türk insanını yalnış tanımlıyor Türk demek gittiği her yerde isminden söz ettirendir.. savaşta ön sırada saf tutan mermi taşıyan kendi soyumuzu çoktan unutmuşuz.. yazık...

0|0
    0|0
    • Soyumuzu 3.5 yıla kadar hiç bilmiyordum sonra anladım bilmediğim yıllara yandım soyumu 15 yaşımda öğrenmek aklıma geldi ve şu an keşke önceden bilseydin diyorum😉

• hiç bilmemekteki durum farklı bunda bir şey aranmaz... ama bilipte inkar etmek bence aciz görünen şeylerden bir tanesidir..

• Haklısın

• Hic bir zaman Rus kizi diyip durmadim aksine Turk olmayan hic bir kadinida kolay kolay begenmem. Biz kurtuluş savasinda cephede savasmis, vefakar kadinlara sahibiz daha ötesi var mi?

1|0
    0|0
  • rus kızları güzel bu vatan hainliğimi? beynini çay kaşığıyla yedin galiba

2|1
    2|0
    • Rus kızı güzel demek değil kardeşim. Rus kızları Türklerden daha iyi demek evet Senin ataların Sarıkamışta Ruslarla savaşırken yanınızda Rus kadınları mı vardı? Türk kadını değil miydi size çorap ören ağlayan sızlayan...

• o erkekler derken?

• rte desemdemi anlamazsın

• Rus kızlarının canı cehenneme bana Kayseri kızı yeter.

2|0
    0|0
  • Türk oğlu Türk üm gururla da söylüyorum

1|0
    0|0
  • HAKLISIN doğru tespit AMA TÜRK KIZLARI KEZBAN OLMASIN ayrıca dünyada ben yarattım havası var. vazgeçin artık herşeye ulaşmak çok kolay

0|2
    2|0
  • rus kızları bir melek...

2|0
    1|2
  • Ne yani rus kizi tas diyen vatan hayini mi

1|1
    1|0
    • Türk kadını ile kıyaslayanlar evet çünkü senin dedelerin orda Sarıkamışta savaşırken Ruslarla O Rus kadınları demiyordu Tûrkler kazansın size çorap kazak ören yaşamanız için dua eden Allahına yakaran Türk kadınlarıydı. Neden sahip çıkmıyorsunuz o sizin için her gün ağlayan ölesiye üzülen kadınlara

• Sen zaten Tûrk değilsin ki güzelim

• Tayyo yu sevmediğim için vatan hainiymişim

0|0
    0|0
  • Valla şu an yaptığım tek yanlış bu konuda kaçak sigara içmek diye düşünüyorum. Ama bunada bizi devlet mecbur bırakıyor.

0|1
    0|0
  • hayatta yabancı kızlara ilgi duymam Türk kadını yüksek karakterlidir ve ayrıcı çok güzeldir

0|0
    0|0
  • Türk olmak ne demek. Türk olmak nasıl bir karakter demek. Bunları araştırmalısın.

0|0
    0|0
    • Araştırdım araştırmazmıyım... Türk olmak anan Rus baban Rus olsa bile ben bu vatanın çocuğyum ölûrüm demektir Ben İtalyan anadan doğma Şehit Türk babadan olmama rağmen bu değiştirmez Türk olmamı

• Araştırmamışın.

• Ne mutlu TÜRKüm diyene ^^

0|0
    0|0
  • Haklısın kardeşim. aaa msalak erkek çok boşver sen onları.

0|0
    0|0
  • Türk değilim yalan mı söyleyim?

0|0
    0|0
  • Türk değilim. rus kızlarını tercih edebilir miyim? izin verirsen tabi

0|0
    0|0
  • türklerin sadece ağızları iş yapar icraata gelince vatanı satarlar...

0|0
    0|0
    • Ben ölürüm diyorum sen satmak diyorsun şehit çocuğyum ben kolay kolay değil hiç bırakmam vatanımı o şanlı bayrağım için kanımı hiç çekinmeden veririm benim babam da bu ûlke için ölen bir kahraman

• ben genel konuşuyom kimseyi kastetmedim. milliyetçi bile olamayan bir ülkede hainlerden başka ne olur ki?

• Haklısın kardeşim

• kürdistanlıyım

0|0
    3|2
  • Ben rus kızı demiyorum çünkü siyah saçlı Türk kızı seviyorum

0|0
    0|0
  • Ya başka işiniz yok mu sizin
    Biraz bilim, sanat, demokrasi, insanlık vs.. falan övünüp ilgilenin.
    Hepimiz saf Türk'üz desek ne olacak. Ne üretiyoruz, insanlığa, bilime ne faydamız oluyor. Sen saf kan Türk olsan ne olmasan ne.

1|0
    0|0
    • Ben zaten saf Türk değilim anne İtalyan

• "Heinrich Himmler", hitlerin sağ kolu da alman bir hristiyan değildi, hatta yahudi kökenliydi.
      Hakikatten sizin başka işiniz yok mu da sidik yarıştırıyorsunuz.
      İnsansan gerisi boş. ya da sen boşsun.

• Ben zaten ölmûşûm sen kendi yerinde tep

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben her konuda kendimle gurur duyuyorum, kendi insanını kötüleyip de başkalarını baştacı yapanları hiç önemsemiyorum.
    ''Ne Mutlu Türküm Diyene''

1|0
    0|0
  • Paylaşımın için teşekkür ederim

1|0
    0|0
  • Gerçekten ne yalan söyleyeyim ben bile bu kadar Yunan değilim

1|0
    1|1
  • sen fazla ciddiye almışsın milliyetçiği... hatırlatmak isterim ki bu akım son yüzyılın modasıdır ve sosyolizm gibi solmaya mahkumdur.

0|2
    2|0
  • Turk degilim

1|0
    0|0
  • Yine birileri gaza gelmiş asdf

0|0
    0|0
  • Annem arap babam kürt ama şükürler olsun ki Türkiye vatandasıyız. Türkiyeliyiz.

0|0
    0|0
    • 😊 Türk olmak kalp ve karakter gerektirir ırkımızın hiç önemi yok

• Keşke herkes senin gibi düşünse ☺

• E bende Rus'um ama Türk topraklarında doğdum ve Türkiye'yi benimsedim nolmuş yani siyaseti öğrenmeden gelip burada konuşmayın ırkçılık yapmayın

0|0
    0|0
    • Tatlım sözûm Rus kızlarına değil
      Türk erkeklerine ve Türk kadınlarına sende büyük ihtimal @russiangirl sin

• Değilim

• Evde celallenen tipik turk kezomuzdan

2|2
    1|0
    • Evle alakası yok Ben her zaman ülkem için cellalenirim dayak bile yedim vatan sevdamdan arkadaşım demişsin emin olki senden gûzelim

• Maşallah benimde böyle kızım olur inşallah.

1|0
    1|0
  • o burnundakiyle mi bunu söylüyorsun

1|0
    1|0
    • Pirsingli olmak Türk olmayı değiştirir mi? Babam şehit olduktan sonra bozdum biraz o zaman takdırdım Annem zaten gidikti Pirsing Dövme bunlar Türklûğü değiştirmez KALPLE TÛRK OLUNUR

Yükleniyor...