Sitede profil fotoğrafını kaldırınca kızlar neden özel mesaj atmıyor?

Profil fotoğrafımı kaldırmadan önce düzenli olarak 5-10 farklı kişilerden özel mesaj alıyordum. Profil fotoğrafını kaldırınca tek bir mesaj dahi gelmedi. :D Mesaj atanların bazılarıyla muhabbet edip, hiç birinin de göründüğü gibi çıkmadığını anlamış oldum. :)

Şimdi soruyorum; neylerine güvenerek mesaj atıyor bu kızlar? Ben zaten yakışıklı olduğum halde tipten önce karakteristik özelliklerin daha ön planlarda olduğunu ve çirkin olanlara da çirkin olduklarını yüzlerine söyledim. Aynı soruyu da onlara sorduğumda net bir cevap veremediler. Bazıları da sitede görüşlerimi takip ederek '' hayalimde ki kadın '' gibi görünmeye çalıştı ama başaramadılar. :)

Bence buradaki kızlar, yakışıklı bulduğu kişilerin nasıl biri olduğunu bile düşünmeden mesat atıyor. Yinede sizin de yorumlarınızı alabilirim. ( Herkes üzerine alınmasın. )

Güncellemeler:
Bir çoğunuz soruyu okumadan görüş yapmış. Demek istediğim aslında şu.. Size zıt birinin tipini beğenerek özel atıp hoşlanmanızın saçma olduğu..

1|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• Cunku prof. Fotosu olmayanlar kendini desifre etmeyenler boylelikle rahatca sapıtabiliyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tipe , dipleri düşüyor o yüzden kendi fotonu koymamak daha iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Boşuna demiyoruz dış görünüş herkes için önemlidir diye. Sorsan herkes kalbinin güzelliği için birine yaklaşır ama profilinden fotoğrafı kaldırınca mesajların arkası kesilmiş gördüğün gibi :D Bu devirde yakışıklı ve güzel olmayınca hiç bir şey olmuyor.:D

2|3
    0|0
  • Beyni boş insanlar, boş ilişkiler kurmaya daha yatkındır. Bir insanı değerlendirirken onu bütünüyle algılamak yerine kendilerine uygun oldugunu düşündükleri tek bir alanda değerlendiriyorlar. Böyle yapan insan psikolojik olarak da sağlıksızdır ortaya cıkaracagı ilişki de.

0|2
    0|0
    • Doğru dedin, sağlıklı olmadıklarını bende düşündüm :)

• tip önemli ama karakter daha önemli. resimler fake olabilir karakter fake olmaz herkes kendini yansıtır.

0|1
    0|0
    • Evet öyle ama bunu tartışmıyoruz. Mesela bana mesa atıp sonra ki gün sanki sevgiliymişiz gibi beni değiştirmeye çalışıyorlar. :D Mesaj atmalarını bile geçti aslında..

• Oylemi yapiyolarmis bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • hiç bir erkeğe mesaj atmadım atmam da gelen mesajlarada nadiren cevap veriyorum

0|1
    0|0
  • Kimsin ki sen?

1|0
    1|2
    • Başka bir gezegende çok güzel olacaksın. :)

• Hak edene yap :D

• Biraz daha devam ederlerse yapıcam zaten :)

• Tam okuyamadım ama başlardan Anladığım kadarıyla benim de Yaşadığım bir şey. Bazen ben de değiştirirdim fotoğrafı bir tuhaflık olurdu 😀

0|1
    0|0
  • ben şimdiye kadar kimseye mesaj atmadım o yüzden alınmadım :D

0|1
    0|0
  • Kimseye mesaj atmam gelenlere de bakmam. Çünkü netten yapılan sohbetlerin gerçekliliğine inanmam

0|1
    0|0
  • mesaj kısmı ile ilgilenmiyorum.. haklı olabilirsin belki

0|1
    0|0
  • Çirkin oldugunu saniyolardır ondan.. 😂😂

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Çirkine nasil çirkin dersin ya ben ona takıldım

0|1
    0|0
    • Güzelsin mi diyeyim :D

• Doğruları duyuncada hadi git. Kapalilikla ne alakasi var bunun yani ne alaka? Herkesi elestirirken iyi seni eleştirince got boşomdon ofoklok. Senin gibi beyni küçük olmaktan iyidir.

• Çok boşsun. Sana daha fazla yazmak istemediğim için engel listeme davet ediyorum seni. :)

• güvenilir olup olmadığını göremediklerinden olabilir bazen sadece bir fotoğraf fikirleri değiştirir :)

0|0
    0|1
    • Güvenilir olup olmamakla ne alakası var? Hadi beni gördü diyelim. Peki kendisine zıt olan birine neden mesaj atar bu varlıklar?

• karşına sen gibi insanlar çıkıyor işte egolu insan bakalım sen yakışıklımısın :D

0|0
    0|2
  • Abaza erkekler oldugu kadar abaza kizlarimiz da var. Sahsen ben yakisikliysa bilakis reddederim kim ugrasicak onun egosuyla filan..

0|2
    0|0
    • benim kim olduğum değil yapmış olduğum yorum önemli. Şimdi kimseye b*k atmaya gerek yok ama dimi erkekler hep böyledir kendini dev aynasında sanarlar. Profil fotonu göremiyoruz bakalım sen yakışıklımısın ya da öyle zannnedenlerdesin.

• @Gümüş93 Gümüş, Ayşe, Fatma, Kübra ya da her neyse. Burada başkasının görüşünün altından yazmana hiç gerek yoktu. Zaten gerçekleri ikimizde biliyoruz. Fotoğrafımı profilimden kaldırınca tipsiz demeye çalışma. Dediğinin arkasında durmalısın bence. Sırf geçmişinde ki birini unutmak için bizden faydalanmaya çalışıyorsun. Sırf ben akrep kadınlarını seviyorum diye burcunun akrep olduğunu söyledin ya :) Evet aslında doğru akrep burcu kadınları dürüsttür, yalanı sevmezler. Sizin gibi kendilerini karşısında ki insana göre tanıtmazlar. Sen geçmişinde ki insanı unutmayı bile hak etmiyorsun. Sorularıma da gelme artık.

Erkekler Ne Diyor 11

• Hacı profil fotosu olunca da atmıyorlar :/

0|1
    0|0
  • Demek ki o kızlar soru sormak yerine erkek peşinde koşuyor.

0|1
    0|0
  • Dış güzellik önemli değil diyenlere kapak olsun.

0|2
    0|0
    • Herşeyden önemlidir onlar için :)

• hee bide böyle böbürlene böbürlene iç güzellik isterim diyenler yok mu.
      Şuraya biri çirkin diğeri yakışıklı erkek fotografı koysan hangisi diye sorsan yepside yakışıklı olanı seçer. Komedi gibiler iç güzellik diyenler. Tamam iç güzellik gereklidir önemlidirde. İç güzelliği görmek için level atlamak gerekir. Dış güzellikte level atlatmadıkları bir erkeğin iç güzelliğini kimse merak etmez.

• Aynı ortak noktalarımın olmadığı güzel bir kadınla yapamam ben. Onlar nasıl yapabiliyorlarsa :)

• Kesinlikle öyle en basitinden sitede bile 😂

0|2
    0|0
  • Bana hiç atmıyorlar heralde tipten dolayı😃

0|1
    0|0
  • neden atsınlar

0|0
    0|1
  • dikkat çekmiyor :)

0|1
    0|0
  • görmediğin birine mesaj atar mısn sen?:)

0|1
    0|0
    • Atarım. Peki ya sen birinin görüşlerini takip ederek ona mesaj atıp değiştirmeye kalkar mısın? Karakterini, huylarını, hayatını v. s?

• Tamam işte onların yaptığı da bu. Hatta bazıları da benim gibi olmaya çalışıp, bir süre sonra da öyle olmadığını itiraf ediyorlar :)

• Yazışma/konuşmalardan insanın karakter çözülmez, kelime oyunu yapar 5-0 önde başlar maça. O yüzden ilk edapta tip önemli. burada insanları gözlemlemek zevkli👍

• tipi görmek var görmemek var :D

0|1
    0|0
    • Tipten önce karakter gelir. Mesela şimdi sen, sana ters bir karaktere sahip bir kızla konuşup hoşlanır mısın :) Yoksa geri mi çekersin kendini?

• Haci bize resimsiz bile mesaj yagiyoo artii mesaji kapattim ne diyosun hehehehehehe

0|1
    0|0
  • Ok mesaj atin su garibana :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...