İnsanlar benimle aşırı dalga geçiyor?

Ben sosyaal fobisi olan, kendine güveni olmayan, insanalrdan korkan beş para etmez birisiyim. Küçüklükten beri hep kovboy oyuncaklarıyla oynar filmlerini izlerdim buda sanırım sahip olduğum tek değer yargım. Bu durumgiyinişimede yansıyor kovboy şapkası oduncu gömleği ve kot pantolon giyiyorum ama bu sanırım insanlara alay malzemesi oluyor. Korkak biri olduğum için cevapta veremiyorum. İnsanlar neden bu kadar acımasız ve kendime güvenimi nasıl kazanırım.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende biraz öyleydim ama yurtta kalınca kafamdakiler değişti. Artık daha rahat biri oldum. Ve sana önerebileceğim şey şu ; spora başla. Boks iyidir. Özgüven kazandırıcak sana.
    2. önerimde insanlardan çekince yapıştır cevabı.

0|0
    0|0
    • Tavsiyene kulak vericem gringo. İlgilendiğin için gracias.

• Rezalet şimdiye kadar hiç kız arkadaşım olmadı. Kızlarla konuşamıyorum utanıyorum tabi bide türk kızlarının sürü halinde gezme olayıda büyük etken yaklaşamıyorum bile, yolumun üzerinden birkaç kız geliyorsa yolumu değiştiriyorum düşün artık...

• O bende de vardı , bu yıl onuda kırdım. Sana önerim inci sözlükte ki bir yazıyı oku. They call me alpha nın yazdığı yazıyı oku derim ;
      www.incisozluk.com.tr/.../
      cevrende ki kızları incele , arkadasın varsa onları dinle. Anlarsın zaten demek istediğimi.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kim onlar kim senle dalga geçiyor dediklerin kim onlar okul arkadaşların mı?

0|0
    0|0
    • Hiç tanımadığım insanlar. Mesela geçen yürüyüş yapıyordum aşşağılık herifin teki arkamdan bağırdı atını *** kovboy diye. Bu ne cürettir artık tanımadığı insanlara bile sataşan serseriler var bu ülkede.

• O senle ilgili bir durum değil it serseri çok var ama nerde olduğuna dikkat ediceksin gece yarısı karanlıkta veya belli yerlerde olmuycan onun dışında umrunda olmaz sert bir yürüyüş ve kararlılık ve umursamazca yürüyüp gidicen öfkenle gidiceksin yürürken.

• Boksa git kavga oGuvenin gelir

0|0
    0|0
    • Sana bir soru sorucam arkadaşım yaşadığım bir durum vardı bundan 8 sene önce? eve gidiyordum akşam 9du iki tane kişi önümü kesti zorla konuşup gel yukarı konuşucaz diye ıssız bir yere çıktık merdivenlerin orda dışarda oldu olay bir sürü laf kalabalığı yaptı cep nomu çaldırdı baktı telefon eski suratı düştü adinin iyi olsa alıcaktı soğuk kanlı davrandım ama işte varya o 3 dakika insan zor sabrediyor bulaşsam çekerdi bıçağı işte ne yapmalı güvenlik çok önemli?

• @ilkbahargss direk kasıga tekme direk hiç düşünme sonra nefes boşluguna hatta yerde birşey barsa sende al eline sonra tabana kuvvet

• Kesinlikle bıçak silahtan daha tehlikeli bir araç çünkü kavgalarda biliyorsun kavga etmiyor kimse biri hemen bıçağına sarılıyor bu yüzden çok önemli. Yakın dövüş eğitimi alanlara bunlar öğretiliyor her durumda ne yapılacağı bıçaklı biri gelince nasıl savunulucağı.

Yükleniyor...