Kokoş tiki kızlar mı hoşunuza gidiyor yoksa marjinal kızlar mı?

Kokoş tiki kızlar mı hoşunuza gidiyor, hani genelde saçları uzun ve sarıya boyanmış, tiki giyinen, anladığınızı düşünüyorum :) Yoksa marjinal kızlardan mı hoşlanıyorsunuz? Marjinal derken tam olarak anlatamadım umarım anlamışsınızdır

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin marjinal kız sadece sevgililikte hoşuna gider önemli olan bizim neyi istediğimiz değil senin ne istediğin sen heves mi olmak istiyorsun nefes mi

0|0
    0|0
    • anlamadım yani kokoşlardan mı hoşlanıyorsunuz siz erkekler

• Hayır dediğim gibi ikiside heves için önemli olan hanim hanımçık olmak

En İyi Kız Görüşü

• nası olcağın sana kalmış karşındakine göre değişme. benim hoşuma marjinel olmak gidiyo erkekler sevmesede ben memnunum

0|0
    0|0
    • Beni değiştirmeye çalışan eleştiren biri var fakat değişmeyeceğim sadece herkes mi aynı tip kızları seviyor görüşlerinizi merak ettim

• bahsettiğim kişi de kokoş kızlardan olmamı istiyor ben de marjinallik seviyorum fakat sanki ben kız değilmişim gibi davranıyor değiştirmeye çalışıyor acaba dedim herkes mi aynı

• sığ erkeklerin hepsi aynı tırnaktaki ojeyi surattaki makyaja bakarlar

Erkekler Ne Diyor 8

• bakımlı ağır başlı

0|0
    0|0
  • ikisi de çok itici. kız dediğin kibar olacak narin olacak sigara içmeyecek konuşmasını bilecek gevşek olmayacak giyinmeyi bilecek

0|0
    0|0
  • doğrusu ikiside itici

0|0
    0|0
    • hangi tarz bayan çekicidir peki? :) yanlış anlamayın kendimi cevaplara göre şekillendirmeyeceğim sadece merak ediyorum

• kibar olsun, ağır başlı, kadınsı, merhametli, kötü alışkanlığı olmayan, ölçülü bu şeklde

• kesinlikle marjinal..

0|0
    0|0
  • Marjinal

0|0
    0|0
  • Marjinal favorim

0|0
    0|0
  • aykırı hatun iyidir sevilir👍

0|0
    0|0