Kadinlar neden bilim ve sanatta erkeklerin onune gecemiyor?

Neden neden neden?

hic ataerkil toplum vs vs demeyin bana ataerkil toplum biteli 50 seneden fazla oldu. Artik erkegin yapabildigi her seyi kadinlarda yapabiliyorken neden boyle oluyor?

Verebileceginiz bir isim var mi su alanda su kadin daha iyi herkesden diye. Ben bulamadim

kadin dusmani degilim. Esitlikciyim. Gordugumu soyluyorum sadece

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Doguda hala okula gonderilmeywn cocuklar ve bayanlarin cocu diyeyim koca parasi yemek derdinde calisip ne yapicam diyorlar soncta hazr kazanan var benim calismama birseyler bulmama yapmama gerek yok diyorlar belli biryere gelip snrasnda duruyorlar bu yuzdende bilimle uğrasmakta erkklere kaliyo

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kadın evlendikten sonra hayatını çoluga çocuga eşe harcıyo yok eşim ön planda olsun yok o kazansın bla bla e hal böyle olunca ilerleyemiyoruz hayırlısı 2016 ya:D

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Erkeklere ilham veren romantik, tatlı, ipek gibi kadınlar :)
    Ama kadınlara kim ilham veriyor? Öküzler mi? Kalaslar mı? Odunlar mı? :D

0|0
    0|0
  • Cevabi ataerkil toplum olan bir soruya bu cevabi kabul etmiyorsun demekki dogru cevap degil senin icin onemli olan seni rahatlatacak cevap ve 50 sene falan olmadi ki 50 sene zaten uzun bir sure degil

0|0
    0|0
    • Hmm ataerkil demek :) lutfen cevap ver su anda erkeklerin yaptigi bir seyi engelleyen ne gibi yasalar var? Bilim insani olmak istesen sana karisacak kim var? Bunlarin cevabini verirsen cok sevinirim cunku kadin haklari ile ataerkil donem sona erdi istediginiz kadar kabullenmeyin

• Dedigim gibi bir cok ornek verrbilirim ben sorun degil cok oldugundan dolayi bulmak zor ben sadece bir tane ornek verdim siz sanki ben sadece bu olay varmis gibi soyledim anlamissiniz ama dedigim gibi anlayabilme yeteneginiz olsaydi zaten bu kadar zavvalli sorular sormazdiniz size de kolay gelsin en yakin surede insanlarin en buyuk ozelligi olan dusunebilmenin size de verilmesini diliyorum. Sakin yanlis anlamayin gercekten iyiliginize duacıyim

• Ahahaha guldum. Evde got buyutup ataerkil toplum ama :( diyen kitleleri aldirmiyorum zaten. Duanin gucu olmadigi icinde vaktini bosa harcama derim.

• Var ama adlarini duyuramamislardir belki herkes bilmiyordur

0|0
    0|0
  • Uğraşmak istemiyodur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kafada 40 tilki ; hiç birinin kuyruğu birbirine değmiyor. Bilim ve sanatı nereye sıkıştırsın garibimler :D ben çok yetenekli sanatkar hanımlar gördüm.

0|0
    0|0
    • Ona sozum yok ama bu erkek yapabiliyorken kizlar neden yapamiyor

Yükleniyor...