Yasitlarim beni olduğum gibi kabul etmiyor, sevmiyorlar. Insanlar ne istiyorlar?

Beni pek sevmedi yasitlarim. Mesela saçım güzel mi diye sormuşum bana gıcık olmuş. Bence bir insanı sevmek onu her şeyiyle olduğu gibi kabul etmektir. Onun iyi yanlarını görmektir. Ben insanların kötülüğüne hiç bir zaman koşmadim. Çıkar için kopya için kimsenin yanında olmadım. Ama bakıyorum böyle kişilerin çevresi dolu. Insanlar ne istiyor?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar sahte samimiyet istiyorlar, çıkarlarına ortak olacak arkadaşlar istiyorlar. Sen kimsenin düşüncesine bakmadan doğru bildiğini yap boşver gerisini

0|0
    0|0
    • Arada seven de çıktı. Çok sempatiksin tatlısin diyorlar. Ama geneli sevmiyor. Dediğin gibi sahte şeylere daha çok yanasiyor çoğu insan ve bu yüzden çoğunluk beni sevmiyor yalnız kaliyorum

• Sende onların kıymetini bil, takma başkalarını. Benimde çok çevrem yoktur en güzeli bu belkide

En İyi Kız Görüşü

• Bir de onları dinlemek lazım.

0|0
    0|0
    • Gidip kötülerle arkadaş oluyorlar sonra da kazık yedim diyorlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin gibi temiz kalpliler her zaman kötü olur

1|0
    0|0
  • İki yüzlü olursan kıymette binersin?

0|0
    0|0
    • Ama neden öyle ki? Ben iyilik ararım mesela. Kalbi temiz olsun beni kırmasın isterim

• Bu tür ortamlar böyledir. Bende kalbi temiz olsun ararım yanlız insanlar öyle değil..

• Kadinlar arasinda kıskanma olur dostm o yüzdendir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle sorular sormayın len üzülüyorum sonra küfür edesim geliyor o sizi üzenlere

0|0
    0|0
  • Menfaat beklemeyen insanlar sevilmez. Beni de sevmiyolar ve nedenini anlamış değilim. Birbirleriyle iyi geçinen insanlara bakıyorum hepsi menfaat peşinde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...