Beyaz Şov'da yaşanan olaylar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi Beyazıt Öztürkün sunduğu Beyaz şov 20 yıldır yayında ve geçen haftaki programda daha önce hiç yaşanılmayan bir olay yaşandı...

Kendisini Diyatbakırda Öğretmen Olarak tanıtan bir kadın 'Burada Çocuklar Ölüyor, siz orada eğleniyorsunuz gelin bide buralarını görün' tarzında cümleler kurdu ve Beyaz Bu söylediklerini Alkışlattı. Ertesi Gün Beyazı Karalama kampanyaları başlattılar Yok Teröristleri savundu yok alkışlattı.
Sonrasında Bu baskılar ve eleştirileri kulak ardı etmeyen Beyaz Akşam katıldığı Ana Haber bülteninde "Kesinlikle Ne olduğunu anlayamadım Canlı yayın Bambaşka bir şey o kendini öğretmen olarak tanıtan kadının Sadece Burada Çocuklar ölüyor siz bunun farkındamısınız dediğini duydum Ondan sonra zaten öteki söylediklerini dinleyemedim bile Onun için kesinlikle burada bir art niyet aramayın Canlı yayındaki seyirciler bile ne olup bittiğinin farkına varamadı. Ben 20 yıldır bu işi yapıyorum ve başıma ilk defa böyle talihsiz bir olay geldi Biz zamanında Şehitler olduğunda programı yarıda kestik Hatta bazan hiç yapmadık aynı zaman da bende bir polis çocuğuyum Kesinlikle benim böyle birşey yapabileceğim aklınıza geliyormu Ama istemedende olsa bazılarını kırdıysak Özür dilerim" tarzında bir açıklama yaptı.

Arkadaşlar gerçektende ben Beyazı samimi buluyorum Hatta ben ekran başında izliyordum ben bile ne olduğunu anlamadım nitekim O kadınında Öğretmen olmadığı ortaya çıktı Toplum olarak böyle insanları yani Beyazıt Öztürk gibi düzgün insanları çok çabuk harcıyoruz yazık.. Hem yeri geldi Şehitler için programı yarıda kesende o idi...

Peki Bu olay hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

• Kesinlikle Beyazıt Öztürk'ü Samimi Buluyorum ve inanıyorum
    75% (18)67% (8)72% (26)Oy Ver
  • Beyazıt Öztürk'ün Art niyetli olduğunu düşünüyorum
    25% (6)33% (4)28% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum bana cokta samimi gelmiyor o adam ya :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz fazla üzerine gidiliyo bence adamın yapacak bişeyi yok ki canlı yayında

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aydın doğan medyası bu işin arkasında

0|0
    0|0
  • Ben hâlâ anlayamadım olayı Beyaz'ın o an anlamaması gayet normal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne çabuk harcıyoruz insanları. Sadece "çocuklar ölüyor" denilmiş o da "haklısınız" demiş peki konuşmadan sonra " hanım efendi çok doğru söylüyor orada terör örgütü çoluk çocuk demeden insanları öldürüyor, askerimizi, polisimizi şehit ediyor" demiş olsaydı, çok doğru yapardı ve bu gün kahramandı. Bir kelimeyle insanın 20 yılını harcamamalı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...