23 yaşındayım ve 17 yaşında 1 kızı seviyorum. Sizce yanlış yoldamıyım?

23 yaşındayım ve 17 yaşında 1 kızı seviyorum. Sizce yanlış yoldamıyım?

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• 17 yaş dediğinde küçük gibi geliyor ama çoğu insanın lisede çıktığı veya hoşlandığı olmuştur. Yadırgayanlar sanki hiç lise çağında birinden hoşlanmamış gibi konuşur.17 yaşında aklı uçkurundan başka bir şeye basmayanlar burada karşı çıkıyor. Gerçekten temiz duygular besliyorsan birini sevmekten güzel başka ne olabilir. Umarım sevgin karşılık buluyordur. Bol şans...

0|1
    0|0
  • hayır yanlış değil 6 yaş biraz fazla ama sorun olcagını düsünmüyorum

0|1
    0|1
  • 6 yaş çok değil. sen o yaştayken garip duruyor. fakat bir iki yıl sonra normal gözükecek. örneğim 22 yaşındaki bir kızla 28 yaşındaki bir oğlana normal bakılırken 14 yaşındaki bir kızla 20 yaşındakii bir gence bakılırken hafif duraksanır.

0|1
    0|0
    • teşekkürler bende öyle düşündüm

• Yanlış yoldasın 18 i geçse neysede kendim yaşadım olmuyor

0|1
    0|1
    • Aşk bu laf dinlemiyor.

• Seviyorsam evlendiğim zaman yaparım hayat herşeye gebe yarının neler getireceği belli değil

• cok fark yok arada

0|0
    0|0
  • Hayır alakasi yok

0|0
    0|0
  • Hayır bence bir sorun teşkil etmiyor o 19 yaşında olduğunda 25 olucaksın sorun yok

0|1
    0|0
  • Aşkın yaşı yoktur. Ben 19 yaşındayım ve beni de 34 yaşında biri seviyo. Seninki çok normal

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Hayır 👍

0|0
    0|0
  • Nerde gördün kendinden 6 yaş küçük kızı

0|1
    0|0
  • Yokda kiz küçük dusunceleri degisecekdir

0|0
    0|0
  • Benle aşkımın arasında 10 yaş var

0|0
    0|0
  • utanmazsn

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Değilsin ama o sevgiden ziyade şefkattir. Veya sadece şehvettir (sen olmayabilirsin ama öyleleri de var). Gerçek sevgi iki yetişkin insan arasında olabilecek bir şey.

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş neden böyle abartiyorsunuz arada sadece 6 yaş var babası yaşında değilsinya.
    Ya bu yaş olaylarını abartanlara hiç anlam veremiyorum 10 yasa kadar normal hatta kız 18 üstü olunca 10-13 yaş dahi normal

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki ya sonucta haklısınız.

• Bak arkadaş kızda seni seviyorsa hiç böyle mantık dışı bir düşünceye kapilma derim.

• 5 yaş fark olması çok normal. Sadece yaşınızın genç olması düşünmeni gerektirir. En nihayetinde önünüzde bir eğitim ve iş hayatı var. Ama bunları bahane ederekte birbirinizi sevmeyi ertelemekte olmaz. İyi bir denge sağlanır , birbirinize köstek olmak yerine destek olmayı başarabilirseniz neden olmasın.

0|0
    0|0
    • aynen öyle abi kız bılmıyor ama benden hoşlanıyor farkediyom bende boş dfegilim

• her şey gençken güzel. Yaş ilerledikçe gençken kaldırabildiğin şeyler omuzunda sadece yük yapar ve bir o kadarda yorgun hissedersin kendini. Ben geç kaldım ; tabii elimde imkan olmamasının yanı sıra ; insanları fazla masum sandım. velhasılı kelam seviyorsan ve bir aile kurma hayalin varsa durma devam et. Yoksa kimsenin hayatına köstek olma.

• Olabilir küçük kızlar daha eğlenceli oluyorlar normal

0|0
    0|0
  • Kafan nasil işliyorsa ama kizin yaşi cok ufak yani o daha birşey gormemiş gordugu zaman aci cekmeyesin?

0|0
    0|0
    • o ne demek

• Acık olgun :D

• O zaman diyecek birsey yok onjn yapmadigi seyleri yaşat ona kolay kolay unitmasin seni :)

• yanlıs knk

0|0
    0|0
  • 18 altındayken başka bir şey yapmayın ama sevgili olmakta utanacak birşey yok, ha ben de 23 yaşındayım kendim için olsa olmaz çok küçük derdim o da ayrı tabii ki

0|0
    0|0
  • 1 yaş daha büyük olsaydı hiç değilse : )

0|0
    0|0
  • Kızın olgun olmasi şart tabi. Normal'dir

0|0
    0|0
  • olabilir kardeşim sıradan şeyler bunlar. kimsenin lafını takma.

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın kardeşim, inan bana

0|0
    0|0
  • Yanlis yoldasin kardesss subyanci derler sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...