Dünyanın en sabırlı ve metanetli kadınları sıralamasında Türk kadınları birinci seçilmiş, sizin düşünceniz nedir?

Dünyanın en sabırlı ve metanetli kadınları sıralamasında Türk kadınları birinci seçilmiş, sizin düşünceniz nedir?

• Katılıyorum
    88% (69)67% (24)82% (93)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    12% (9)33% (12)18% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kesinlikle katılıyorum. Bu sabırla odunları yontup birer beyefendi haline getirmişler..

4|1
    1|0
    • Ysabri bilmemde, erkeklere tas atmakta birincisiniz kesin :)

• Yahu yemek tabiki önemli de neyse.. kadınların hakkını yiyorsunuz ama şimdi ağzımı açmicam bu konu uzar gider 😄😄 afiyet olsun diyeyim bari

• Bjz kadinlarin degerini biliyoruz, ama onlarda orf adet gelenek goreneklerden kopmasinlar, bakiyoruzda gelinligin uzerindeki kirmizi kusak anlamini hemen hemen yitirmiş durumda, kadinlarda kendini fazlasiyla sorgulamali bence

• Anne olmanin hakkini en iyi Turk kadinlari veriyor bence.. Belki de ondandir.. 😊

2|1
    1|0
    • 10 15 yil oncesine kadar her yonuyle dunyada essiz ırk kadinıydi annelerimiz, şu an genclerin sabri, tevekkulu azaldi, bu da bizleri korkutuyor, bence bu dizilerin cok buyuk etkisi var diyorum,

• Hem egitim hem ogretim bitmis durumda, ulke alarm veriyor isin ozeti bu hocam :)

• Maalesef.. Noktayi koydun zaten bana baska soz dusmez 😊

• Evet katılıyorum. Bu kadar odun, kaba erkeklere başka ülkenin kadını katlanamazdı.

6|0
    0|0
    • Bence Yanlis dusunuyorsun, benim bu soruyu sormamdaki amaç turk kadinlarinin yeni nesli cok problemli bunun sebebi de erkekler degil bence ben eski kadinlarimizin daha sabirli, metanetli, gercek sevgi ve saygisi olan, tevekkulu genis, esine destek olarak biliyordum, ama simdi turk kadinlari hepimizi endiselendiriyor, odun komur demeden once kadinlari da dusun biraz onlarin durumu nasil, yahu gelinligin uzerindeki kirmizi kusak isnisnalar haric anlamini yitirdi, eskiden boylemiydi kizlar, igne cuvaldiz hesabini iyi yao bence

• Slav daha beter incele

• Katılıyorum bende bu sabır nereden geliyor diyordum

0|1
    1|0
  • katılıyorum zira bazıları o kadar şeye katlanıyo ki düzenim bozulmasın falan diye dayağa, aldatılmaya.. takdire şayan..

1|1
    0|0
  • Bende onlardan biriyım

0|1
    0|0
  • Bu araştırma daha eskilere dayalı olabilir artık pekte sabreden yok sanırım

0|1
    0|0
    • Yeni de turklerde sabir azaliyorsa diger irklarda da azaliyor demektir, yine birincilik sizde olmaz mi :)

• Mesela ben :D

0|1
    0|0
  • Dogrudur

0|1
    0|0
  • Ne mutlu onlara o zaman

0|1
    0|0
    • Turk kadinlarini sen eskiden gorecektin, cok moskov avlamislar :) savasciymis nenelerimiz :)

• Kesinlikle katılıyorum şu an cevreme bakip parmakla gosterebilcegim bir cok kadin var

0|1
    0|0
  • Hiç şaşırmadım.

1|1
    0|0
  • eski nesil icin gecerli bence. yeni nesil turk kadini en ufak zorlukta puff ucuyor

0|1
    2|0
  • Eski Türk kadını. Yeni nesilden öyle bir şey beklenemez.

0|1
    1|0
  • Oha şu an acayip şaşırdım :)

0|0
    0|0
    • Niye sasirdin :) diger irklar coktan zivanadan cikti, bizim irkin kadinlari da can cekisiyor, alarm yani

• Ben üstüme alınmadım. Çünkü çok sabırsız bir insanım

• bir rus olarak hadi oradan diyorum.

0|0
    1|0
  • en başta ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Savaş'ta Türk kadını da savaştı. Yemedi yedirdi. Dövüldü, tecavüz edildi, bunlardan sonra bide dışlandı. Kapatıldı.
    Taş ta yok bu sabır

5|1
    0|0
  • Bencede ;)

0|1
    0|0
  • Annelerimiz ninelerimiz için katılıyorum. Günümüz için hayır.

1|1
    3|0
    • Hakli yonun var 2000 dogum uzeri epey sikinti gibi degilmi

• Bence sorun direkt 94'ten sonra başlıyor. 2000'lerde hiç yok. Komple at çöpe gitsin. Sadece kadın olarak söylemiyorum bunu. Ama bir toplumun ahlakını genel olarak kadın belirlediği için geleceği pek parlak bulmuyorum. 24 yaşında adamdan ev araba isteyen gördüm ben ya. Bu durumdayız şu an. Herkes armut piş, ağzıma düş olmuş. Duygusallık ölmüş ne bileyim abi çok sktr bktan geliyor artık bana insanlık. Bu hale karşılık sorumlu tuttuğumda kadınlar.

• Cok haklisin

• Gurban olduklarım 😄

0|1
    0|0
  • kesinlikle

0|1
    0|0
  • Türk kadını cefakardır dayanıklıdır güçlüdür

0|0
    0|0
  • Katiliyirum knk

0|0