Kız çocuğu mu erkek çocuğu mu daha vefalıdır?

Günaydın millet :)
Tabi ki yetişmesine bağlı ama, şu an konuştuğum kişinin kızı o kadar iyi rol oynuyor ki aklınız durur 5 yaşında olmasına rağmen bana baba seni çok seviyorum çok özlüyorum diyor genetik babası gelince beni unutuyo tamam çocuk oyun dan başka ne düşünür, ya büyüyünce diye insanın içinde acaba oluyor haliyle. Henüz evlenemedik evlenince ne olur bilmiyorum ama çocuk yüzünden aramız çok açılacak gibi görünüyor :(

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• kız çocukları bir adım önde olur :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yetistirebilirsen ikiside vefali olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• evladın hayırlısını vefalısını nasip etsin Allah cinsiyeti fark etmez gizli kullanıcı

0|1
    0|0
  • Evet yetismesine bağlı ama genel olarak kız çocukları vefali olmaya daha yatkın olur diye düşünüyorum. Bu benim şahsi fikrim.

0|1
    0|0
  • adı üzerinde çocuk :) okula giderken parka dışarıda hep babasıyla dolaşan çocukları görüyodur ve bunu daha çok kendi babasıyla yapmak istiyodur çünkü çocuk onun için şu an değişmez kalıplaşmış kurallar var mesela gerçek babası o sana şu an amca falan demediğine dua et :) ama bu yaşı ilerledikçe zannımca 7-8 yaşlarında artık kuralları kalıpları kendisi değiştirebileceğinin farkına varır ve ona göre davranmaya başlar. 5 yaşında ki çocuk rol oynamaz ki onun gerçekleri var ve ona göre davranıyo ileride sizin ona davranış şeklinize göre 2-3 sene içinde kendisi o gerçekleri değiştirebilir. mesela yani siz genetik babası olmasanızda sizi daha çok sevmeye başlar çünkü ilgi göstermişsinizdir. o daha ne yaptığının farkında değildir zaman tanıyın henüz çocuk :)

0|1
    0|0
  • Genelde kız

0|1
    0|0
  • el kızının - oğlunun vefalısi olsun

0|1
    0|0
  • Acılmaz korkma

0|1
    0|0
    • Açılır çünkü babası değil mi gelir alır gezdirir bırakır dediğimde oldu tabi diyor

• kız çocu

0|1
    0|0
  • vicdanına gore degişir

0|1
    0|0
  • Kiz cocugu. Erkegi evlendirince unut derler:)

0|1
    0|0
  • Cinsîyetle belli olmaz o

0|1
    0|0
  • Kız sanki daha bağlı oğlum var ama bilemedim

0|1
    0|0
  • Kiz çocuğu :)

0|1
    0|0
  • Kızda oğlanda farketmez evlat evlatdır ana erkekler evlenince karılarının çenesi, korkusuyla rahat hareket edemiyorlar ama kızlar bu konuda daha şanslı çünkü bu konularda daha evde lafı geçer otoriter olduğu için istekleri daha kabul ediliyor

0|0
    0|0
  • vefa cinsiyet ile ölçülmemeli. biz cinsiyetine göre anlamlar yükleriz sadece o kadar. bence...

0|1
    0|0
  • nasıl yetiştirirsen öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kız çocukları babalarının elini sadece Cehenneme girerken bırakırlarmış.
    Ya her erkek bir kız çocugu olsun ister.
    Her kadında bir erkek evladı olsun ister.
    Ama kimse hayırlı saglıklı bir evladım olsun demez !

0|1
    0|0
  • Kız çocuğu daha vefalıdır

0|1
    0|0
  • Ne ekersen, onu biçersin. Nasıl yetiştirirsen ya da ne kadar sevgi gösterirsen o kadar karşılığını alırsın. :D

0|1
    0|0
  • Karakterli cocuk

0|1
    0|0
  • erkek

0|1
    0|0
  • bir kız çocugun varsa yeşil kartlısın
    iki kız cocugun varsa sigortalısın
    üç kız çocugun varsa bağkurlusun
    yaşlanınca sana bakacak olan kız çocugu erkekte bakar ama gelininle çooooooooooooookkkk iii anlaşman lazım... :D :D :D :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kız çocukları daha vefalı ve bağlıdir

0|1
    0|0
  • Bence erkek.

0|1
    0|0
  • Bence kız

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kiz cocuklari

0|1
    0|0
  • Kız çocuğu vefalıdır derler genelde. Ama bazı erkek evlatlarda babalarına sadık oluyor mesela ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...