Sizce ne demek istedi?

Konuştuğunuz biri sizin bana karşı ne hissediyorsun sorusuna cevap olarak iyi şeyler diyerek ne demek istemiştir?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer utangaç ise o konuştuğumuz kişi altında birşeyler aramak lazım fakat sözü eri biriyle lafını cekınmeden söyleyen bırı ıse o konu açıldıgında hoşlandıgını ya da sevdıgını soylerdı : )

0|0
    0|0
    • Ne demek istedi o zaman? Hiçbir şey hissetmiyor sadece arkadaşız mı?

• Sadece doğru zamanda doğru soruyu sor bir anda hiç beklenmedik bir anda ismi her ne ise misal mehmet sana karşı içimde anlam veremediğim duygular besliyorum sence ne olabilir diye sor : ) eğer zaten varsa hoşlanma vb. durum sabahına kalmaz birbirinizi sevdiğinizi itiraf edersınız

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Utangaç ve çekingen değilse bu kişi, iyi şeyler diyerek geçiştirmiş bence pekte sallamamış. Verdiği cevaba göre de daha önce bu soruyu başkaları da sormuş tecrübeli yani :)

0|0
    0|0
  • senmı dedin o mu dedi fark var şimdi dişiler kıvırmayı sever erkekler dolandırmaz falza o dediyse soru işaretlı sen dediysen nedemek istedi olur bu senmı dedin.

0|0
    0|0
    • O dedi ama. Önce o bana sordu. Bende bilmem düşünmedim peki sen deyince iyi şeyler dedi. :/

• yaaa işte sen demesydin tak diye soylıyecekti herifi içine kaçırtmışın resmen iyimi tabı şimdi duşunursun nıyetını belli et baride hoşlanıyorsan olsun sevenleri buluşturalım bari la sevaptır ! yardım istersen hazırım abla ! ok

• İyi şeyler hissettğni söylemek istemiş

0|0
    0|0
  • fazla abartılacak bişey yok ne desin kötü şeyler hissediyorum senı ilk fırsatta yatağa atmak mı istiyorum desin

0|0
    0|0
  • iyi birisi olduğunuzu -,-

0|0
    0|0
  • Evlenin sisy.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boyle bir cevani cok dusundu mu merak ediyorum ama kanimca kotu seyler dusunmedgini iyi biri oldgunu kasr etmis olmali :)

0|1
    0|0
  • Üstü kapalı olduğu için biçok şey anlayabilirsiniz aşk anlamında veya normal bir arkadaş sevgisi olarakda

0|0
    0|0
  • hoşlantı işte

0|0
    0|0
  • iyi seyler de ne salla gitsin

0|0
    0|0
  • Pozitif şeyler
    Kezban olan buradan aşk meşk çıkarmaya çalışır
    İki insanın birbirine karşı hoşlantı dışında sevgi besleuemeyeceğini düşünen insanları sevmem

0|0
    1|0
Yükleniyor...