Evlenince kocam bana karışamaz diyen biri ile asla evlenmem, yanlış mı?

Zaman içerisinde burada karşılaştığım bir durumdur.

Baba evinde rahat giyinemeyip evlendiğimde istediğimi giyeceğim diyen.
Kocam bana karışamaz o kimki, babam mı diyen.

Baban erkek te biz yaw he muyuz?

Böyle şeyler duyunca sinirleniyorum. Bu mantıkta birisi ile asla evlenmem. Haksız mıyım?

Not: Karışacağımdan değil zaten karşımdakinin benim birşey söylememe ihtiyaç duymadan hakeket etmesini isterim. Evlendiğim rahat giyinebilir sınırları aşmadığı sürece. O konuda kapalı birisi değilim. Sadece bu tavır itici.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın. ki bende karışırım adama.

0|1
    0|0
    • Karış abi karışın birbirinize. Sıkmadan boğmadan iyidir bunlar. Ama ben evlenince öyle rahat gezeceğim böyle rahat gezeceğim ne demek yahu?

Demezler mi senin karın/kocan evlenmeden önce çok hanımefendi/beyfendiydi de şimdi böyle dağıttı diye

• abla çok güzel diyorsunuzda. bence aklı olan tüm erkek ve kızlar karışısında öyle birini ister ama. evlenince şunu hissettim kizlar ailesinden öyle bir terbiye görmedikçe kendi ailesi olduğunda bile sadece burnunun dikine gidiyor. kocası yol yordam gösterince çok karışıyor oluyor. tasaffur yok. bu ev bu mülk bu para benim demiyor. kocasını sadece bol süt veren inek gibi görüyor tabiki sütü bitince kasaba gönderip yenisini almaya meyilliler. kızmayın * benim hissettiklerim bu. bu yüzden çok sık karışı karşıya geliyoruz. oysa eşimin anası babası yakınları tutumlu çok iyi insanlar sadece kızları şımartmış. yok okusun. ev işini ben yapim tarzı yetiştirilen kızlarda , ailesi istediğiniz kadar iyi olsun hep çile çeken kocaları oluyor. o yüzden anasına bak kızını al mantığının bence modası geçmiş. tabiki bu dediklerim 100% anlamında değil. illaki sölediğimin tam tersi kızlarda eşlerde vardır.

• @HepSenMi diğer yorumlarımıda okursan anlarsın ne demek istediğimi arkadaşım.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben buna karsiyim kocan karismicaksa evlenme ozaman kim o sam babasi mi gayet tabide karissin kiskansin sinirlar koysun erkekligini gostersin eziklik degil bu sadece erkegine deger verme tabiki karsilikli bir durum bu cok baskici olursada olmaz

0|2
    0|0
    • Zaten erkeğini o denli benimseyemediyse neden evleniyorlar ki. Böyle bir kadın ile karşılaşmaktan çok korkuyorum

• Bence de yanlış. Babanın evinde nasılsansa kocanın evinde de öyle olmalısın

0|2
    0|0
  • tabiiki yanlış kocan kadın ve erkek orantılı karışır birbirine ama ben kazanırım ben yerim derse kadın ve istersem arkadaşımda kalırım derse kadın oho...

0|1
    0|0
  • Karışmazsa boşarım o adamı. Vazo mu taşıyacağız yanımızda koca mı 😡

0|1
    0|0
  • Bence doğru. Öncelik olarak hayat paylaştığın insana "bana karışamaz" demek saçmalık. Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Haklısın öyle isteği olan bir kızın amacı evlililk değildir zaten

0|1
    0|0
  • Senin düşüncenin sonuçta herkesin bunu algılayışı farklı kısacası değişken

0|0
    0|1
  • sen de ona gore birini bulursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Saçma karışmak biraz kaba bir tabir ama lafını dinletemediğin kadını karın yapma kesinlkle

0|2
    0|0
    • Karışmaya ihtiyaç yok zaten bireyler bu olgunlukta olmalı karşındakini de düşünmeli. Evlendiğimde istediğimi giyerim ne yahu?

• Yani ben kıyafet işlerine pek karışmam ama herşeyin yeri vardır bikinide giyilir mini etekte giyilir pantolanda giyilir her şeyin zamanı yeri olmalı

• Adam haklı dağılın

0|1
    0|0
  • çok geniş bir konu. baba evinde saykodelik gibi yaşayan bir kızla evlenmessen eğer oda seni anlar yapması gereken yapar

0|0
    0|0
  • Evet haklisin zor durum

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...