Yine olsa yine yapardim dediginiz bisey var mi😊?

Ben 15 yasindaydim kardesimle beraber annemin arabasini kacirmistik kadin asagi bir indi araba yok ilk ozaman baslamistim araba surmeye ama yine olsa yine yapardim o heyecan bambaskaydi sizin oldumu boyle yine olsa yine yaparim dediginiz :) ?

0|1
6|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kuaförde çalışıyordum patronla yanındaki kız bana ağır laf söylemişlerdi kaldiramadim bana saç yıkamasını öğretiyorlardı birinin saçını sıcak birinin saçını soğuk suyla yikadim ertesi gun ise gitmedim bıraktım işi yine olsa yine yapardımmmmmm 😈😈😈😈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Sabah otobüste , adam inen yolculara yol vermek için otobüsten indi. Otobüs dolunca tekrar binemedi. yüzümü cama yapıştırıp kahkaha attım ya :D pişman deilim :D

0|0
    0|0
  • Karıncayı şeytani şehvet ile öldüren bir arkadaşım vardı, dudağına raket ile vurmuştum. Çocuktuk tabi o zamanlar. Yine olsa yine yapardım da, raket ne alaka yahu? Bilemedim şimdi.

0|1
    0|0
  • Kuzenimle büyükbabasının yazlığına gitmeye karar verdik. Gideceğimiz yolda dağ yolu yani arabaların bile zor geçtiği bir yol. Neyse, bisikletlere binip 1 saat o yolda gittik :D Allah'tan gündüz gittik de sürücüler bizi rahat bir şekilde gördü :D

0|0
    0|0
  • Samsundan Ankaraya dönerken adamın biri ile yaklaşık 250km yarıştık. Yine olsa yine yaparım çok centilmence bir yarıştı :D

0|1
    0|0
  • Ağustos 2012'de Verdiğim Kararı..

0|0
    0|0
  • Çocukken mahallede top oynuyoruz diye aşağıya su döken teyzenin camını kırmıştım :D yine olsa bu sefer kafasına atardım topu :D :D

1|0
    0|0
  • yaptığım herşeyi yine olsa yine yaparım çünkü tamamı yapman gereken şeylerdi çoğuda cesaret işiydi araba kullanmayı bilmeden araba almak 2 ay ehliyetsiz araba kullanmak ve araba kullanmayı öğreticek birinin olmaması gibi...

0|0
    0|0
  • 7 yaşında bilgisayar kurdu olmaya başladım, yine olsa yine yapardım. :)

0|0
    0|0
  • İlk p*rno sitesine girişim.

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Biz 2009 senesinde agustos ayinda. Mahalleden arkadaslarla alt mahallediki adamin zillerine basip camini kirmiatik. Adam bizi dovmustu ama cok eglenmistik

0|0
    0|0
  • Sevgilim için dört saat kar teperek görev yaptığı köye gitmiştim. Şimdi olsa yine yaparım ama o şartların aynısı olursa.

0|0
    0|0
  • Birine agir hakarette bulunmustum yine olsa yine ederim 😀

0|0
    0|0
  • o kadar çok varki yazmaya değer 1 tane bulamadım

0|0
    0|0
  • Okadar cok varki 😌

0|0
    0|0
  • sevdiğim için 13 saat yol çektim yine olsa yine yapardım hatta yolu uzatrdım daha çok özleyeyim diye :D

0|0
    0|0
  • yine oldu yine yaptım pişman değilim 15 yıl sonra rabbim tekrar karşıma çıkardı bu defa cesur davrandım açıldım ve karşılığını aldım <3

0|0
    0|0
  • Yine tekrar yeniden A. A. K. Fenerbahçee

0|0
    0|0
  • ünide hocaya ilanı aşk etmiştim yine güzel hoca bulsam yine yaparım...

0|0
    0|0
  • Her gün yurt ve okul dan kaçıp bilgisayar oyunu oynardık yine olsa yine yapılır tabi hafta başı dayağımızı yiyoruz orası ayrı

0|0
    0|0
  • Yas 36 bu siteden bir kiz cok merak ediyordu hic yapmamis
    İlk deneyimini yaptim
    Yine yaparim

0|0
    0|0
  • Şimdi bir şey demek istiyorum ama ortam müsait değil. 😂😂 emin ol yine olsun yine yaparım😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kuzzenim vermişti anlaattı ssonra sürdüm :))) şimdi kendi arabam var

0|0
    0|0
  • Evet yine olsa yine severim :)

0|0
    0|0
  • Azmı azar yedik araba kaçırma yüzünden ama biz arsız dık haftada 3 defa mutlaka kaçırırdık

0|0
    0|0
  • çok var çook

0|0
    0|0
  • Malesef

0|0
    0|0
  • Seni cılgın

0|0
    0|0
  • burdan hatunun birine hoşlantı gıbı bişi oldum realden tanısam dedim oda dedi olur belki neden olmasın dedi hiçte pişman değilim iyiki söyledim açık kapı bıraktım ha yarın bır gun olurda evlenmez ise bilemıyorum yanı tarıh yazabıırım. o derece etkiledi benı zalımın kızı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Geriye almak istediğim çok şey var ama tekrar yapardım bunların arasında yok

0|0
    0|0
  • Oğlum iyiki yapmışım ama yeter bir tane de yolda yine yapmam 😂😂

0|0
    0|0
  • Cok sey var

0|0
    0|0
  • Yine olsa, yine aşık olurum.
    yine koynuna girerim.

0|0
    0|0