Annem telefonumu karıştırıyor?

18 yaşındayım annem telefonumu karıştırıyor bıktım artık bu sene sınava hazırlanıyorum fazla elimede almıyorum erkek arkadaşımı biliyor çocuk bana özel resim atıyor silmiyorum çocukla çok az konusuyoruz özel uzun mesajlar atıyor onları bile okuyor her resmine ayrı yorum yapıyor çocuga ders çalışıcam sonra konuşuruz diyip telefonu içeri bırakıyorum annem bir bakıyorum instagramıma giriyor birşeyler beğeniyor falan çocuk benimle hep tartışıyor bu yüzden dersçalışıcam diyip bir şeyler beğeniyorsun instagramdasın falan diyor artık bunaldım şifre koyuyorum babama söylüyor babam bağırıyor çağırıyor telefonu bir kez bana bile fırlattı bunaldım artık rehberimde 2 erkek var zaten sevgilimi beğenmiyor o ayrı ben sevgilimden memnunum bana her konuda yardımcı oluyor anneme dur diyemiyorum hep annem yüzünden çocukla aramız bozuluyorşu telefon işini nasıl halledebilirim?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• şifre denen bişey var canısı :D

0|0
    0|0
    • yazdığımı keşke okusanız

• sınav var özelin olamaz diyorda önceden sınav yoktu yine aynıydık ben anlamıyorum doğrusu hep hayatımı yönettiler zaten

• o zaman az daha sık dişini üniversiteyi kazan yaz başka şehri anlarlar

En İyi Kız Görüşü

• Sen o telefonu at at. :D

0|0
    0|0
    • bir ara sinir kriizi geçirdim resmen kullanmıyıcam telefon falan al dedim bu seferde senden haber alamıcaz laga lugaları :(

• Ben olsam şimdiye kırmıştım o telefonu :D İyi sabretmişsin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• benim annemde saçlarımı karıştırıyor

0|0
    1|0
  • Koruyucu sifre ekran kilidi falan koy baktirma

0|0
    0|0
  • telefonuna kilit koy

0|0
    0|0
    • neden kilit koyamadığımı yazmıştım halbuki