Hayal kurarmısınız sizce hayallerle yaşayanı gerçekler...:D?

Aslında hayal kurmayı seviyorum ama tabi gerçekleştirebileceğim hayallerse kurabilirim mesela spora yazılıcam hayatımda ilk defa spor yapmaya karar verdim gülmeyin çok üşengeçimdir ondan yani :D fazla kilolarım var ağustosa kadar bir kısmını vermeyi hayal ediyorum olabildiğince becerebilirmiyim bilmiyorum ama hiç değilse deneyeceğim kendim için birşey yapacağım sonuçta bide para biriktirmeye başladım her ay 1000 tl kadar kenara koyuyorum seneye bu zamanlar ayrı eve çıkmayı düşünüyorum ya da hayal ediyorum tek başıma ailevi sorunlarım var hemen tepki göstermeyin bunu burada konuşmayacağım keyifsizlenmeye gerek yok ama ayrı eve çıkma fikri bana iyi gelecek hayatımın dönüm noktası olacak diyebilirim sonrasında saçlarımı uzatmayı düşünüyorum ve mümkün olursa bir daha asla boyamamayı insanın kendi doğal saçı ve uzun saçı gibiside yok ne yalan söyliyim boya çirkinleştiriyor insanı bence :D saçlarım baya baya çok kısa çünkü sonra tabi yeni erkek arkadaşımla mutlu olmayı diliyorum şimdilik aramız iyi tabi hiç kimse dört dörtlük değil bunuda unutmamak lazım bu kararları 2015 te yaşadıklarımı feyz alarak gerçekleştirdim yani aynı seneyi mutsuz olduğum durumlar içinde tekrarlamamak adına 2016 benim için gerçekleştirmem gereken bir ton hayal mevcut bakalım becerebilecekmiyim sizin hayalleriniz var mı varsa nelerdir?

0|0
18

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...