Kapat

Hayal kurarmısınız sizce hayallerle yaşayanı gerçekler...:D?

Aslında hayal kurmayı seviyorum ama tabi gerçekleştirebileceğim hayallerse kurabilirim mesela spora yazılıcam hayatımda ilk defa spor yapmaya karar verdim gülmeyin çok üşengeçimdir ondan yani :D fazla kilolarım var ağustosa kadar bir kısmını vermeyi hayal ediyorum olabildiğince becerebilirmiyim bilmiyorum ama hiç değilse deneyeceğim kendim için birşey yapacağım sonuçta bide para biriktirmeye başladım her ay 1000 tl kadar kenara koyuyorum seneye bu zamanlar ayrı eve çıkmayı düşünüyorum ya da hayal ediyorum tek başıma ailevi sorunlarım var hemen tepki göstermeyin bunu burada konuşmayacağım keyifsizlenmeye gerek yok ama ayrı eve çıkma fikri bana iyi gelecek hayatımın dönüm noktası olacak diyebilirim sonrasında saçlarımı uzatmayı düşünüyorum ve mümkün olursa bir daha asla boyamamayı insanın kendi doğal saçı ve uzun saçı gibiside yok ne yalan söyliyim boya çirkinleştiriyor insanı bence :D saçlarım baya baya çok kısa çünkü sonra tabi yeni erkek arkadaşımla mutlu olmayı diliyorum şimdilik aramız iyi tabi hiç kimse dört dörtlük değil bunuda unutmamak lazım bu kararları 2015 te yaşadıklarımı feyz alarak gerçekleştirdim yani aynı seneyi mutsuz olduğum durumlar içinde tekrarlamamak adına 2016 benim için gerçekleştirmem gereken bir ton hayal mevcut bakalım becerebilecekmiyim sizin hayalleriniz var mı varsa nelerdir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayallerim hayal oldu derler ya. Benimde hayallerim hayal oldu kaldı hep. Neyi istesem olmadı. Neyi istemesem oldu hep.
    Sevdim sevilmedim. Sevildim sevmedim. Ama artık uslandım çünkü hep 3-4 beden üstümü isteyerek zaman ve akıl saglıgımı kaybettiğimi anladım.
    Egosuz bir zihniyet isterim. Sade seven saygı gösteren, hayvn sever, merhametli minnak ve hafif de balık etli olsun isterim.
    Ne güzel hayal kuruyorum değil mi? :)
    Seninde yeni başlangıc hayatında başarılar dilerim. Herşey gönlünce olsun. Tek hoşuma gitmeyen aile kısmın o da beni ilgilendirmez. Çünkü ne yaşadığını bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • inan dışardan bakıldığında ters görünüyor ama yaşadıklarımı bilmiyorsunuz bilseniz farklı olurdu teşşekür ederim inşallah hayallerinize kavuşursunuz

En İyi Kız Görüşü

• bunlar hayal deyil plan canım hayal daha imkansız şeyleri düşünmekle oluyor atıyorum piyangonun sana vurması bu yani ben hayal kurmam en büyük hayalm yıkıldığından beri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne demiş şair hayaller yasayaninda yasamayaninda

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaktan hoslanmam. cunku olmayinca kiriklik oluyo..

Umut etmek diyelim..

0|0
    0|0
  • ablam, insan evladı okuyacak bunu, özeti yok mu

0|0
    0|0
  • Hayal etmezsen yapacaklarina ulasamazsin hayal etmek bir isin baslangicidir yapmaya calisirsan en azindan hayalimin gerceklestirmeye calistim olmadi veya oldu dersin basarili olmak istiyorsan aklin ve imkanlarini zorla hayalin pesinden git derim.

0|0
    0|0
    • teşşekür ederim desteğin için hatta telefonuma kaydetip okuyup güç alıcam bu cümlelerinden :)

• rica ederim başarılı olmanızı canı gönülden isterim

• Var tabi. 80bin dolar bulabilirsem pilot olmak :D

0|0
    0|0
    • senin hayalde baya baya sıkıntı :D

• umarım gerçekleşir

• Teşekkürler :D Amin.

• hayal kurmak daha güzel gerçekler hep birşeyler engel hayallerde engeller yoktur :)

0|0
    0|0
  • Sen daa ii bilirsin sisy.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...