Bu ülkedeki vatan hainleri nasıl temizlenir?

Pkk ve hdp yandaşlarını onlara destek verenleri saymıyorum bile. Ama birde yok savaş olmasın insanlar ölmesin barış ayağı adı altında bu tohumsuzları savunan modern ve entel ınsanlarımız yok mu onlar deli ediyor beni. Bu sitede çok var. Bilmiş bilmiş konusuyor ya adam senın topraga göz koymus hala insan hakları dıyor. Doğuda askerimiz polisimiz az bile yapıyor. Yok polis kötü yok asker kötü . Kıcı sıkısınca polisi arıyorsun ama. Polis olmasa gırtlagınızı keser atarlar kenara hala güçlüyüm mü ben diyorsunuz bu polis ve devlet dusmanlarına söylüyorum. Bu ülke nice hainler nice savaşlar gördü sizede yedirmeyiz. Yakındır bu sinsilerin bazı sanatcıların bazı siyasiler şu bizim halkımızdan olanların haddi bildirir. Bunu niye yazıyorum beyazın programnda geçenler ve polisimizi kötü göstermesi. Düşünün herkesin sevdiğini düşündüğünz beyaz bu ülkenin polisini şehidi hiçe sayıyor. Teröristleri ve onun gibi düşünenleri alkışlatıyor. Bu devletin gücü yetmezse ki yeter böylelerine yetmezsede Allah var.. Belki burdada vardır vatan millet sevgisi olan?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Propoganda diye ona laf ediyosunuz ya harbi komiksiniz. Kadın orada insanlar ölüyo siz başşak muhabbeti çeviriyonuz diyo sadece ki haklıda. Çok enteresan bir milletsiniz

2|0
    0|0
    • yaf bir git işine.. Sizin gibi cahiller yüzünden bu ülke adam olmaz. Neden polise yıkıyor sucu dıyemıyor mu. Bu pkk illeti yüzünden? Polisin askerın ne sucu var?

• Taraf tutmaya değecek meseleler değil bunlar beni bağlamıyor

• :dd adamsın sen yaa :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaa şimdi beyaza hemen suç bulmayın adam bir an ne olduğunu şasirdi ben bile ilk başta anlayamadım amacını ve canli yatinda bir anda olan bisey oradki cogu kiside anlamdj zatrn kadin cocuklar olmesin dedi millet de hak verdu o adamin duruşu belli soyadın dan bile belli arti o da polis çocuğu beyaz böyle bişeyi niye desteklesin ki biraz anlayış hemen silip atiyosunuz yani zaten açıklamasını da yaptı www.kanald.com.tr/.../beyazdan-aciklama

0|0
    0|0
    • suclu veya değil böyle dusunen yok mu?

• Ben de barış istiyorum ama gerçekten barış isteyenlerle pic pkk li larla değil kurt Türk dost yaşayalım bitsin artık neyim düşmanlığı bu

• Valla toprak benim topragim degil.
    Doguda yasayan insanlarin topragi ya da gozunu akbaba gibi dikmis olanlarin.
    Ben burada doguda yasayanlari destekleyen taraftayim.

1|0
    0|0
  • bende de vatan sevgisi varda artık bu ülke elden gitti. ortadoğu haritadan silinir bu gidişle. şimdi sende böyle bir yazı yazdığın için ülke felan kurtarılmadı. git yat uyu artık.

0|0
    1|2
    • ahah ezikliğin basına vurmuş senın. Çokmu korkdun pkkdan? :D Bu ülke ne savaşlar gördü elden gitmedi senın gıbı dusunenler yüzünden ve bu leşler yüzünden hiç gitmez. Senin Türk oldugundan supheliyim zaten. hadi yat uyu smdi sen yorganın altına gir

• trick kimle neyi tartışıyorsun. Bunları görmezden gel. Bunlar önemsiz..

• Bende Atatürkten önceki dönemin direnmediğini Atatürkün çıkıp umut ışığını yaktığını söylüyorum zaten. Birşeyi kaybetmeye neden olan şeylerin başında umutsuzluk gelir. Çabalamadan hiçbirşey elde edemezsin..

• Klavye komandosu vatanı kurtardı adkfkdkal

0|0
    0|0
    • agzin doluyken konusma canım

• haha zoruna gitti veledin

• Yav he he

Erkekler Ne Diyor 5

• Birçok yerde ülkemizin polis ve askerini karalama kampanyası devame etmekte. Bu da onları zayıflatmak için yapılıyor. Aralarında görevini kötüye kullananlar yok desek yalan söylemiş oluruz. Her meslekte olduğu gibi bu mesleklerdede yanlış insanlar bulunabiliyor. Fakat bu durumu genellememek gerekir. Bu ülkede yaşabiliyorsak bu polis ve askerlerimiz sayesindedir bunuda unutmamaız gerekiyor

1|1
    0|0
  • Sanki vatan sadece senin vatanin kurtler o hor gordugunuz dogulular bu vatani sizden daha cok sevyr arastirmadan yalan yanlis haberlere inanip konusuyorsun bilmiyorsun dostum bilmiyorsun bimedigin gibi kafani da bilgiye kapatiyorsun malesef senin gibilerden cok var bu ulkede sozde vatan sevdalilari

0|0
    0|0
  • Her zaman seninle aynı fikirdeyim kardeşim rahat ol elbet sonu gelecek bu şerefsizlerin rabbim büyük.

0|0
    0|0
    • eyw kardesm ewt Allah büyük.. kimse merak etmesin ite çakala kalmaz bu topraklar

• Kalmaz tabi, damarlarımızdaki asil kan dolandıkça kimseye yedirmeyiz bu ülkeyi.

• Bana gore kanunlara hukumetin politikasina uyarak toplumu biliclendirerek halletmeliyiz cunku ulkemizin yuzde yarisi bilincsizlikten okumamaktan hain oluyor cikar ugruna

0|0
    0|0
  • akp ulusalcılar ve mhpliler bittiği gün vatan hainleri temizlenmiş demektir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...