Bu ülkedeki vatan hainleri nasıl temizlenir?

Pkk ve hdp yandaşlarını onlara destek verenleri saymıyorum bile. Ama birde yok savaş olmasın insanlar ölmesin barış ayağı adı altında bu tohumsuzları savunan modern ve entel ınsanlarımız yok mu onlar deli ediyor beni. Bu sitede çok var. Bilmiş bilmiş konusuyor ya adam senın topraga göz koymus hala insan hakları dıyor. Doğuda askerimiz polisimiz az bile yapıyor. Yok polis kötü yok asker kötü . Kıcı sıkısınca polisi arıyorsun ama. Polis olmasa gırtlagınızı keser atarlar kenara hala güçlüyüm mü ben diyorsunuz bu polis ve devlet dusmanlarına söylüyorum. Bu ülke nice hainler nice savaşlar gördü sizede yedirmeyiz. Yakındır bu sinsilerin bazı sanatcıların bazı siyasiler şu bizim halkımızdan olanların haddi bildirir. Bunu niye yazıyorum beyazın programnda geçenler ve polisimizi kötü göstermesi. Düşünün herkesin sevdiğini düşündüğünz beyaz bu ülkenin polisini şehidi hiçe sayıyor. Teröristleri ve onun gibi düşünenleri alkışlatıyor. Bu devletin gücü yetmezse ki yeter böylelerine yetmezsede Allah var.. Belki burdada vardır vatan millet sevgisi olan?

0|0
56

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...