Gece devriyesi atan polis ve jandarmalar uyur mu?

Gece devriyesinde devletin resmi aracini kuytu bir koseye cekip, araci calisir vaziyette acik birakip icinde uyuyan emniyet gucleri icin ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Babam polis. Kendisi muhabere büro da çalışır. Anlattığına göre (20 yıllık tecrübe) arkadaşlarından devriyeye çıkanlardan uyuyanlar varmış.

0|1
    0|0
    • Jandarmaydim askerde. Nizamiye Nobeti tutan arkadaslar soylerdi, trafik ekipleri gece 12-1arasi karakolun otoparkina cekip uyuyorlar arabanin icinde. Simdi gordugum polis araci da yerinden kimildamadi, tam gaz uyku devam...

• Yanlış olduğunu düşünüyorum. Fakat bu olay sadece polis ve jandarmalarda olmuyor. Gittiğimiz devlet kurumlarının çoğunda böyle durumlarla karşılaşıyoruz malesef. Bilgisayardan kağıt oyunları oynayandan tut makyaj yapanına kadar. Sadece polis ve jandarma ile bu konuyu sınırlamanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Devletin çoğu kurumlarında bu durum var malesef. Bu da denetimin eksik olmasından kaynaklandığını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Guvenlik daha onemli ve şu an gozume carpan bir durum oldugu icin bunu yazmis oldum. Daha genis dusunecek olursak, devletin kamburu coookk..

• Bence bir insan o iş ile evini geçindiriyorsa o işi layıkıyla yapması gerekiyor. Buna poliste dahil, öğretmende, milletvekilleride. Hiçbiri salla başı al maaşı düşüncesinde olmaması gerekiyor.

• Aynen oyle paşam...

• Aynı ben

0|1
    0|0
  • Herkes bir gun uyucak sukredin abi.

0|1
    0|0
  • Maaşları haram olsun.

0|1
    0|0
  • Bende olsam uyurdum hep yapmam ama gece vardiyesinde calisipta uyudum oldu hemde makina operaturuydm

0|1
    0|0
    • Nerde kaldi is guvenligi, is ahlaki?

• Ya her zaman olursa tabi yanlış, ama insanin ozel hayati olsun belki sıkıntısı vardir bir problem yüzünden bki hiç uyuyamadk hemen elestirmemek lazim sonucta oradan baktiginda uyuyor gözüküyor ama belki çocuğu hastaydi onunla ugrasti hastane falan uyuyamadi yorgun düştü devriye sirasinda uyuya kaldi. Böyle şeyler olabilir önyargılı olmamak gerek.

• Bu tur durumlarda izin alabiliyorlar. Bu sekilde kiyaslarsak doguda gorev yapan emniyet guclerinin cok daha fazla hak iddia etmeleri lazim. Ben tum emniyet mensuplarini suclamadim soruyu dikkatle incelersen. Uyuyan kismi sordum. O yuzden bir onyargi degil bende ki. 3 gundur hastanede refakatciyim ve belli saatte polis araci geliyor, kuytuya cekiyor araba calisiyor ve uyunuyor. Hepsinin mi bir sorunu var yani?

• adam yoruluyor biyer den sonra ne düşüncem zor işleri

0|1
    0|0
    • Zor gercekten evet ama geceden beri arac yerinden kimildamadi... caylak olan da kantinde tum gun cay kahve keyfinde.

• Anonstan bir ihbar gelmediği taktirde sıkıntıları yok :) uyuyabilirler bana kalırsa :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...