Nasip, kısmet olayına inanır mısınız?

Mesala çok güzel giden bir ilişkinin birden bitmesi ya da buna benzer örneklerde, nasibin etkisine inanır mısın?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Nasip kısmet herşey tabii ama sadece onu da geçtim benim aklıma takılan daha mühim meseleler var mesela birini ""(( arkadaş olarak ))"" çok seviyorsun onunla 25 gün konuşuyorsun herşeyini kimseye anlatmadığın halde ona anlatıyorsun ve nedensiz halde sen o'na mesaj attigin halde cevap vermiyor acaba neden ben de mi sorun var ya ben buna n'yaptım da böyle oldu diyosun " ama orta da eminim neden yoktur" sana cevap vermiyor bana diyodun ya hani : garip birisin diye evet ben en azından garip oldugumu kabul ediyorum ama sen de hiç değer verilecek bir insan değilsin bunu da aklina sok tamam mı

0|0
    0|0
    • he he triplere giriyosun 2 olur 3 olur benim zaten başımdan aşkın sorunlarım var derslerim bitmiş terk edilmişim sana yardım ediyorum 2 gün sonra ben kapatıyorum bye bye 1 gün geçmeden yeni hesap açıp geliyosun az istikrarlı ol ya ne istediğini bil saçma saçma takıntıların var anlatıyorum yok hala aynı ben ne yapabilirim? benim derdim başımdan aşkın

• Durcaktim ama ben gittikten sonra soru paylaşmışsın hastayım diye dayanamadım yeniden takip etmeye başladım

• Neyse sonra konuşuruz ben şimdi ders çalışıyorum

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle herşey birazda nasip

0|0
    0|0
  • Eğer bir ilişki bitiyorsa daha iyisi geleceği içindir üzülmenin manası yok

0|0
    0|0
    • buna güvenebilir miyim gerçekten o ilişki için yaptıklarımı saysam dudağın uçuklar karşılıksız

• Sen benim dedikleirmi anlamıyorsun ki. Bak işte fedakarlık yapmışsın hem de ondan hiçbir şekilde bir şey görmeden en başta söylediğim gibi çok fedakarlık yapmak kendi kul hakkına girmek demektir ve ilişkinin sonunu getirir karşındakini de sıkar. Emin ol seni bir yerlerde bekleyen ruh eşin vardır. Sen ne zaman bu huylarını bırakırsan o zaman karşına çıkar

• umarım çıkartır artık

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...