Şu burnu bir karış havada kızlar?

Neden bu ülkedeki kızlar böyle egolu kendini beğenmiş kendini farklı bir üst sınıfın parçası sanan havalı tiplerle dolu ortalık tamam ülkede eğitim yok ancak hiç mi insan kendini geliştirmez kitap okumaz tv izliyorlar ondada iyi şeyleri bırakıp kötü huyları kapıyorlar izdivaç programındaki kavgalara filan bakıyorlar en fazla lütfen kendinize gelin artık bu ülke gelişşsin biraz bizde avrupaya özenmiyelimm

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Klasikligi, en sadeyi özüyü kavramamis arastirmamis, kendinin farkina varamamis insanlar şu an populer kulturun esiri oluyorlar... cunku onun bile ne oldugunu bilmediklerinden nasil bir dusunce yapisini savunacaklari konusunda fikirleri yok.. en temelinde dusunmemek var bu isin. Yine diyorum ki elbette her insan ayni degil fakat yuzeysellik kolaycilik cok fazla..

0|1
    0|0
    • Tesekkurler

• Bessy bizde sana teşekkür ederiz bu güzel matıklı açıklaman için o insanlar içinde belki bende olabilirm :) ama kesinlikle en iyi görüş

Kızlar Ne Diyor 7

• Farkındamısın kendi ülkenin kızlarını şu an küçümsedin ve küçümseme sebebinde başka ülkede ki kızların bu şekilde olmaması? bir kıyaslama karşılaştırma içindesin avrupaya özenmeyelim diyorsun. Sahi sen ne diyorsun gece gece?

0|1
    0|0
    • küçümseme değil sadce sitem sen benmyaşlara gel anlarsın abisi ;)

• :( Yaş ile zeka seviyen arasında ben bir orantı göremedim ama yinede kendin bilin tabi. :(

• işte bunu anlatmaya çalıştım tam olarak busunuz anlatma çalıştığım tiplerden birisin çünki böylesi kırıcı ezici tahrik edici bir cevabı ancak senin gibi tipler verir saygıla teşekür ederim yorumların için

• şimdi burnu havada olmakla mesafeli olmak arasında da fark var, çünkü mesafeliyimdir ama kesinlikle burnu havada biri olduğumu düşünmüyorum, diğer konularda haklısın ama

0|1
    0|0
    • herkes bir ddeğil tabi sen iyi bir kızsındır eminim ama ben genel olarak türkiyedeki görüşm bu elbette çok iyi kızlar var

• evet haklısın etrafımda da varlar ve oturup beraber iki kelime edemiyoruz insanın kendini geliştirmesi şart

• Burnu havalı kızlar deyince hemen atladım ama diğer özellikler bende mevcut değil :)

0|1
    0|0
  • Allah herkese akıl fikir versin

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamani öneriyorum sana. Herkesi bir tutamazsin çünkü.

0|0
    0|0
    • uykucu kardeşim herkesi bir tutmadım ki genel olarak bu böyle ama sor bakalım erkeklere kızlarımız nasıl diye ne cvplar gelecek sen çok iyi hanm hanmcık olabilirsin üstüne alınma ;)

• Teşekkürler. Ya bence erkekler söyle ya da kızlar böyle demek biraz yanlış. Kişisel degerlendirmek daha mantıklı çünkü dar bir cevreyi bile kapsayacak olsak orada 1 tane iyi insan varsa ona da yazık olur :)

• 👍👏👏

0|1
    0|0
  • Yani genelde oyleler, kız oldugum halde bnde anlamiyorum, öyle olmiyim Allah korusun yapım izin vermez zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynen kardeşim tamam bazı konularda avrupaya yönelen biliriz gelişmişlik konusunda mesela ama ahlak yönünden önümüzden ecdadımızdan vazgeçmemeliyiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...