Babaannemle anlaşamıyorum?

Yaklaşık 3-4 aylığına babaannemlerin evine geldim ama gerçekten benim normal aile yaşantıma çok ters. Beni ben yemeği bitirene kadar izliyor, yanımda otururken şundan ye bundan ye diyor. Okulda karnım acikirsa bir sey yemiyorum aksam evde yemeklerini yemezsem alınacak çünkü. Zannediyorki onun yemeklerini sevmedigimden. Her defasında kendisini ovmemi bekliyor. Ben eve gec geliyorum otobüs beklerken de hemen usutuyorum hastalandigim içinde ayrı kızıyor annene ne dicem diyor :/ Gerçekten cok zor durum :( . Ben kansizim kansız oldugum icin cay koyuyo icmezsem kiziyo soyleniyo yine.
Onu seviyorum ama bu huylarina katlanamıyorum :/ Haklı mi acaba? Sizin babaanneniz de boyle mi ya da anneanneniz? En onemlisi ne yapmam gerek?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Bende babanemle kaliyorum seninki yine iyi kz 😄 benimki beyaz uzun bir gecelikle gece evde dolanyo.. Her defasnda kalbm ağzmda elim yüregimde 😄 oda aynilarini yapyo.. İste onlarda öyle büyümş öyle görmş kötü niyetli değil tabiki.. Onu kırmamaya gayret et.. Yarn oburgun Allah korusun bşy olsa pişman olabilirsin beni de en cok bu korkutuyo. yaşlılar zaten.. Sende cok takma canım😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• benımde ananem var bak ınsanlar yaslanınca tıpkı bır cocuk gıbı oluyorlar cabuk alınıyor cabuk uzulup kırılıyorlar senın babaannnende sana bır zarar gelmesını ıstemıyor neden bılıyormusun cunku sen ona emanetsın ALLLAH korusun sana bır zarar gelırse hasta olursan aılene nasıl cevap verecek sonra onun telaşında ALLLAH uzun omurler versın babaannne

1|0
    0|0
  • Üstüne fazla düşüyor vs vs olsun 4 ay zaten Babaannem Dedem ve Yakın zamanda Babam vefat etti belki Babamdan dolayıdır geçmişe dair onların olduğu her anı özlüyorum en ufak diyalog bile gözümde canlanıyor burnumda tütüyor tahmin ediyorum şu an şikayetçi olduğun şeyi özlediğin günler gelecek

0|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin çok üzüldüm :(( benimde anneannem vefat etti belki bir baba kadar etmez ama uzun sure kendime gelememistim ama anneannemle zaten iyi anlasirdim cok severdim onu

• Insanlar niye zorla bisey yapmaya kalkisiyor ya. Ikincisi yemek yemedi diye kizmayi hakki yok cocuga mi kiziyor ya ben boyle anannen gibi sevmem. Saygim var o ayri mesele ama zorlamak ne ya.

0|0
    0|0
  • yemek konusunda öyle

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte seni çok seviyor

0|0
    0|0
  • Keşke olsada böyle olsa

0|0
    0|0
  • o da bişe mi. ben annemle anlasamıyorum. dogrusu aılemden kımseyle anlasamıyorum.

0|0
    0|0
  • haklı işte torunsun sende
    slk şeyy

0|0
    0|0
  • kansızlığa cay iyi gelmez ona söyle pekmez versin sana kız se böyle bir kadını bulmuşsun daha ne

0|0
    0|0
    • Diyorum haberim olmadan koyuyor sonra suclu ben oluyorum

• Hm uzuldum valla :/

• yaşlılar hep öyledir malum onların yanına fazla gitmeyiz heleki yeni genclik

• Ben 10u geçik senedir babaannemle yaşıyorum, alışırsın elbet. Bunlar sadece sevgiden

0|0
    0|0
    • Ben yeniyim ondan boyle olsa gerek. Valla helal olsun :D surda 4 ay kadar surem kalmış ben sabredemiyorum

• tiye alacaksın çoğu şeyi, nabza göre şerbet yaptın mı mutlu olursun🙏

• Benim ninemde öyle ama ne yapacaksın yaşlılık bizde o yaşlara gelecez sabırlı ol...

0|0
    0|0
  • Onların hayatları bizden çok çok farklı ayrıca herşey iyilikten. Çocukken çoğu benzer şeyleri bizde yaşadık o zamamanlar bizde sinir olurduk sevmezdik fakat şimdi keşke yaşasada yine aynı şeyleri söylese diye özlüyor insan. Hayattayken kıymetini bil herşeye rağmen çok sev sonra mezarını bile belki yılda 1 kere ziyaret edebilirsin zoruna gider.

0|0
    0|0
  • Yaşlandıkları için gittikçe huysuz olabiliyorlar, ama sen, sevmediğinden değil aksine üstüne titriyor belli yani. En şirin halinle konuş onunla mesela yemek koyarken, babanne ben hepsinden yicem ama çok fazla yiyemiyorum az az yicem anlaştık mı de mesela, çay yaptıysa babanne bir bardak içiyim o kadar içebiliyorum de meselaa :)

0|0
    0|0
    • Kiziyo iste her yemekten ayrildigimda sahane olmus falan diyorum ama nesine yetmiyor anlamiyorum beni elestirmek icin bir bahane ariyor sanki ya da kendini yukseltmek için. Mesela ben pekmezi burnumu kapatarak icerimki tadi gelmesin ona bile kiziyo ben oyle yapmiyorum falan diyo kendini ovmeye basliyo falan

• Seni hep kendi gibi görmek istiyo, sen hep şirince konuşmaya çalış, övgüyü de abartma bence, daha fazlasını istiyo olabilir senden abartarak övdükçe, normal dengeli ol, sen her şeyi onun istediği şekilde yapmaya çalışma yani :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben babannemi annemden babamdan çokk severim sana iyilik yaramıyor bence

1|0
    0|0
    • Duzgun konusursan sevinirim alıngan olmasi benim sinirimi bozuyor surekli boyle pesinde dolasan eger yemegini begenmezsen veya onu surekli ovmezsen alinan birine na kadar dayanabilirdin kim bilir? Hem beni ne kadar taniyosunda boyle diyebiliyosun?

• Benim babannem vefat etdi. negüzel bugünlerin keyfini çıkar sık sık sarıl öp iltifat et sevindir. hüzünlendim bee

0|0
    0|0
  • Babaannen hayatta olduğu için dua et kızma ona. O seni sevmese bu kadar üstüne düşmez.

1|0
    0|0
    • Biliyorum anneannem olunce ölümü ciddiye almaya basladim zaten :( ama bazen sert davraniyor dogal olarak bende uzuluyorum

• Yaşlılar huysuz olur idare et. 😊

• Ayy, candir can onlar. Ninenin dedikodusu yoksa ondan bir kötülük gelmez. Alttan al bence. Seni sevdigi icin yapiyor bunlari. Sinir bozucu olsada :))

0|0
    0|0
  • Ben babaannemi sevmem ve genelde babaannelerini semiyor. Ciddi bir sorun var neden almaiyorum

0|0
    0|0
  • Ananem böyle😐

0|0
    0|0
  • Bence babaannene iyi davran öp saral şaka yap sonra ona bunları söyle.❤️1 tanedir onlar kıymetini bil. Sonra çok kötü olursun

1|0
    0|0
  • Benim ikisi de vefat etti :'( değerini bil bence. Evet aynısını bana da yapıyorlardı ama zoruma gitmedi :( sonuçta sevdikleri için yapıyorlar...

0|0
    0|0
  • Kadının yaptığı hersey senin iyiliğin için. Biraz suyuna git ve kalbini Kırma. Yapıver istediklerini, çok zor şeyler değil ki. Mutlu olsun kadın.

0|0
    0|0
  • çay kansızlığa ıyı gelmez. aksıne demiri düşürür. teyzelerım boyle benım.

0|0
    0|0
  • yaşlılar öyle yemek yerken izliyorlar hele benimki görücen hangi çatal-kaşık-bardak kime ait kadın bir yardan yemek yer diğer yandna hepimizi izler ve müthiş bir hafızası var. Yani böyleler yapacak bir şey yok. Şimdi o kendini suçlu hissediyordur yani sana b, r şey olsa kızına hesap verecek. Aslında yaşı ilerlediği için ondan pek bir şey zaten beklenmiyordur ancak o kendi kendine sıkıntı yapar birazda haklı yani torunusun ama konuşarak halletmek lazım birde annen araya girmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Annemle kavgalilar :\

• o zaman sen konuşarak halletmeye çalışıcan yani çay yazmışsın yukarda ne çayı koyuyor?

• Ben ne anneannemi ne babaannemi gördüm ya sen bulmuş bunuyorsun.

2|0
    0|0
  • Keşke babaannen gibi benide düşünen bir babaannem olsaydı 😣kıymetini bil seni düşündüğünü in böyle ama biraz belli et rahatsız olduğunu ama kırmadan yapmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...