Sizce ben insan muamelesini haketmiyor muyum?

Sizce ben insan muamelesini haketmiyor muyum?

Gece gece bu arkadaş yüzünden ağladım iste.. Ben clash Of clans oynuyorum, bu şahıs da bizim klanda, aynı zamanda da su anki sevgilimin yakın arkadaşı. Onunla 1.5 yıldır tanisigiz. Ancak bana başından beri kötü davranıyor. Arada olaylar olmuştu, sevgilimin eski sevgilisiyle bu cocugun mesajlarini okumuştum, gayet nazikti, iyiydi. Ayrica bu kizin aogda felan yakin arkadaşıyla olan mesajlari ifsalanmisti kiz baya kasardi. Bu kiz dışında, diger kizlarla da iyi konuşuyor. Digerden kastım böyle eglenilcek kızlar, makyajlı, boyalı, kaşar kizlar, ifsasi onda bunda olan kızlar.. Hepsine iyi davranıyor. Ama bana hep kötü, hep bir aşağılama, hakaret.. Ben erkeklerle gerekmedikce konuşmam, yolda yanimdan bir erkek geçse yuzunu görmemek icin başımı egerim, böyle konularda cok hassasim. Kaşar olmadığım icin insan muamelesini haketmiyor muyum? Bana bu kadar kotu davranmasi adalet mi?

Güncellemeler:
Durumu sevgilime söyledim, kötü bir niyetim olmadığını bildiği halde kızdı ona mesaj atma diye. Arkadaşlar ben onunla konuşmaya hevesli değilim savaşın bitmesine 28 dakika kalmış adamın 2 hakkı var kullanmıyor tabi bunu oynamayanlar anlayamaz. 11 savaş üst üste kazanmistik bu sefer yeniliyorduk telaş yaptım insanca savaşını kullan diye mesaj attım

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adalet değil hayat insanın en iyisi olduğu gibi en kötüsüde var bunlardan elde ettiğimiz karışıma hayat diyoruz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sevgiline söylemedin mi?
    Okcu kuleleri girsin buna.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Delinin... tutturdugu gibi tuttursan olucağı bu. Kaşar maşar diyorsunda sende az yağlı peynir değilsin ha.

0|0
    1|0
  • yaş 14 mü

0|0
    1|0
  • Oyundan once abilyle kardesin diyalogu sorun etsen taha iyi okucak o ona sokuyor o ona

1|0
    0|0
  • Ergenlikten çıktığnıızda bu tür konulara ağlamayı bırakacaksınız...

1|0
    0|0
  • Sümüklüymüşsün gerçektende

0|0
    1|0
  • oyun için düştüğünüz duruma bak :D

Atma mesaj sende

0|0
    0|0
  • hay sizi yunuslarla üst üste klonlayıp...

0|0
    0|0
  • Boşver ya

0|0
    0|0
  • seninle konusmayi istemedigi halde senin israr etmen seni daha da itici yapiyor

0|0
    0|0
    • Israr etmedim savaşı kaybetmemek içinzzorunlulugu m vardı yoksa hiçbir erkekle konuşmaya meraklı değilim ben.

• bir daha öyle birşey olursa başkasına dersin o söyler savaş olayını. sen girme muhabbete.

• Kaç lw sin

0|0
    0|0
  • Eğer azcık gururun varsa sevgilinide oyunuda bırak insan gibi soru sorup hayvan gibi cevapla karşılaşıyorsun sana yazık

0|0
    0|0
    • Oyunu neden birakayim 6 aaydır oynuyorum deli misin? Hem böyle bir şerefsiz yüzünden 1.5 yıllık sevgilimi neden birakayim? Azıcık mantıklı cevaplar verin düşünmeden konuşmayın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ne Allah aşkına bu kadar anlamsız diyalog görmedim

0|0
    1|0
  • Sevgiline şikayet et.

1|0
    0|0
  • o şerefsizin ben ta ya

1|0
    0|0
  • Sanane den sonra neden mesaj atma geregi duydun ki..

0|0
    0|0
  • Ne canım insanlar var ya. Keşke atmasaydın mesaj. Boşu boşuna sinirlerin bozulmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...