YETIMHANE ZIYARETI ISTANBUL?

Arkadaşlar yetimhane ziyareti yapmak çok istiyorum ama tek gitmek istemiyorum. İstanbul'da oturan arkadaslardan birkac kisi bulusup gitsek?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Belki bir kısım bilginiz vardır , ancak yetimhane ve diğer sosyal koruma yerlerine önceden bilgi vermeden ve izin almadan gidemiyorsunuz. Gittiğinizde ise belli bir gün ve saat içinde , gözetim altında ziyaret yapabiliyor , izin verilmeyen eşya ve yiyecekleri çocuklara dağıtamıyorsunuz.

Adı üstünde , koruma kurumları bunlar ve prosedürü zaman ister, valiliğe kadar gidiyor konu.

www.ankarasevgievleri-shcek.gov.tr/.../sosyal.doc

Kurumu belirledikten sonra bir dilekçe göndermek ile prosedüre başlamanız iyi olur , bu arada tüm ziyaretçilerin kimlik bilgileri de aynı anda verilmek durumunda.

1|0
    0|0
    • Bilgi icin tesekkurler bir kac kisi kesin gelecegini belirtirse dilekce vs o is halledilir

• Neden boyle tepkiler veriyorsunuz anlamadim ama dediginizi arastirdim bircok yerde ziyaretci saatleri icerisinde kimligimizle beraber gitmemizin yeterli oldugu yaziyor

• Önceden kaydı olan kişiler ya da akraba olan kişiler için. Sanırım sen önyargılı çıkış yapıyorsun, ben tepki falan vermiyorum. Konunun usulü bu , kapıda kalabilirsiniz yerine göre diyorum. Devlet neden kapıda kimlik gösterene çocuk göstersin , nasıl bilebilir iyi ya da kötü niyetli olup olmadığınızı? Ha kurum yönetiminde buna aldırış eden olur etmeyen olur o ayrı konu.

Ancak , bir aile nasıl çocuklarına birilerini yaklaştırmıyorsa devlet de kendisine emanet çocuklara kimseyi yaklaştırmaz

• İst olsaydım katılırdım..
    Anadoluda msıın ki neredesin?

0|0
    0|0
    • Avrupa ama farketmez karsida biyerede gelebilirim

• Yazdım sana

• Mesajina cevap veremiyorum. Kucukyali cocuk yurdu maltepede

Kızlar Ne Diyor 1

• sıkıntılı süreç.. yani öyle kafana göre gidebiliyor musun? Oradaki çocukların kırılgan psikolojileri var. Nasıl davranman gerektiğinden emin misin?

0|0
    0|0
    • Randevu alarak ziyarete gidilebiliyor. Ayrica oraya kucuk hediyelerle gidip onlarla oyun oynamanin onlari incitecegini zannetmiyorum. onlara aciyormus gibi bir sey hissettirmem asla

Yükleniyor...