Beyaz ın Durumu ne şimdi neden böyle birşey oldu? Kanal D?

Beyaz yalnış ne dediki insanlar onu linç etmeye çalışıyor insanların nesi var böyle?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yayına bağlanan birisi doğuda insanların öldürülmesini eleştirdiği ve beyaz da alkışlattığı için vatan haini ilan edildiler, insanlık göstermek ölümlere üzülmek terör propagandası kabul ediliyor artık

3|2
    2|0
    • Siz meseleyi yanlis anlamissiniz. Kadin konuşmasında operasyonlar durdurulsun, PKK rahat rahat gezsin demek istedi. Propaganda dedikleri bu. Kadinin konuşmasında bir insanlik göstergesi olsaydi iyimser birşeyler olsaydi zaten millet karsi cikmazdi, demek ki kadinin dediği laflarin altında birşeyler var. Boyle de dusunebilirdiniz.

• @Gmze_37 Katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne arayan kişi ne beyaz bir şey demedi. Çocuklar oluyor demek suç bu ülkede.

0|2
    2|0
  • İnsanlar kafayı yemiş,(ya insan dedim yine) saldıracak yer arıyorlar.

0|1
    2|0
  • Yav hala anlamadiniz mi? Kadın orda "polisler "yüzünden burada çocuklar ölüyor olaylar oluyor vs dedi. Üstü kapalı bir şekilde dedi bunları. Pkkyı karistirmadi bile. Propaganda dedikleri mesele bu. Hala birkaçı çıkmış insanlık göstermek suç mu oldu filan diyorlar. Kadın dogudaki çocukların ölümünün polisler yüzünden oldugunu söylemeye calisti. Pkkyi iyi devletin polisini kotulemeye calisti.

0|0
    0|0
  • Kadın operasyonlar durdurulsun dedi yani elini kolunu sallasin örgüt demek istedi bütün mesele bu

2|0
    2|2
  • Beyaz'ın o kadını alkışlatması yanlıştı bence ama yinede Beyaz'ın art niyetli olduğunu düşünmüyorum bu yüzden yaptığı özür kabul edilebilir bence.

1|0
    3|1
  • Gundem degstirme cabasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pkk lı provakasyon yaptı beyazda yanlış olana göz göre göre kafa salladı geçiştirmek için özür de diledi zaten.

2|0
    2|1
  • Çocuklar oldurulmesin denmesinden , Failleri dışında kim rahatsız olabilir ki, İSTE TUM KOLDAN DEVLETİ SİNDİRMİS BU İSİD Cİ ZİHNİYET , ADAMİ KORKUTTU VE BOYLE BİR ACİKLAMA YAPTİ, YOKSA BİR PROPAGANDA YAPİLMİS OLSAYDİ BEYAZ ORTALANİN UZERİNDE BİR ZEKAYA SAHİP OLDUGUNDAN HEMEN ANLARDİ VE KAPATİRDİ, AMA VİCDANİ DİNLEMEYE YONELTTİ , CUNKU ORADA GERCEKLER VARDİ

0|0
    0|0
    • keşke büyük yazmasaydın kardeş güzel cevaptı eig seçicektim ama muhtemelen şikayet edilir silinir imla hatasından

• Sözde ögretmen denen hadi işine pkk yı savundu ölümleri devletin üzerine yıkmaya calıstı beyazitde alkışlartı

1|0
    0|0
    • pkkyı savundugu saniye saliseyi gösterirmisin?

• bir agaç için medyayı ayaga kaldıranların ölen cocuklar için susması bir durum farklılıgıdır kardeş fark bu. ve bir adam düşünün iyi niyetli bir kişi beyaz cocuklar ölüyor dedigi için özür diledi...

• Herşeyi bir kenara bırakıp da insan ölümünün ne denli ağır bir şey olduğunu kavrayamıyor musunuz? Ben bir gazi çocuğu olarak, şehit torunu olarak, ve hatta çevremdeki pek çok şehit çocuğu arkadaşlarımı görerek bile üzülüyorum her giden can için... İnsanlar ölmemeli.. İnsanın ölümü ile mutluluk duyulmamalı...

Yükleniyor...