Siz hiç ruhunuzu inciden insanlar yuzunden intiharı düşündünüz mü?

Siz hiç aglamaktan canınız yanarken intiharı düşündünüz mu ben oz annemin beni kirdigi her cümlesiyle canımı parça parça eksildigini hissediyorum sanırım hayatta ki en büyük eksiklik sevgi, inanın sevgisizlikten intihar mümkün

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başka insanların kıymet bilmezliği ve değerlendirme eksikliği; başka şahısların hayatına malolmamalı...

Seni kıran bir kişinin yanında sevecek de bin kişi bulunacaktır. Bir kişi yüzünden bir şeye küserken bin bir tane güzel şey kaçacaktır...

Bu tip kararlar ani duygu yoğunluklarıyla değil, ölçerek, tartarak... O anlım yaşananın dışında nelerin beklediğinin farkına vararak verilmeli...

Hayat ve hayatta kazanılacaklar bir anlık duygu yoğunluğuyla kaybedilecek kadar değersiz şeyler değil...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatım , benim en değerli ve özel varligimdur.. Hiç bir şey için hayatimdan vazgecmem. hayatım , bana yaradanin verdiği sevgi ve hediyedir.. onun sevgisi de yeter o canı almamam için..

0|0
    0|0
  • Olamdı

1|0
    0|0
  • Hayır hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • Ah bir günah olmasa...

0|0
    0|0
  • hayır hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah var intihar yok cunku o butun dertlerin dermani

0|0
    0|0
  • Tabiki evet benim herseyimsadece ailem ve oyele durumu geldim ki intihar ettim de zatn

0|0
    0|0
    • Sonra ne oldu

• Ölume on dk kala kurtarildim ve hayata kaldigim yerden daha beter sekilde devam pismanmiyim deyilim bu bana cok sey ogretti yine yaparmiyim yapmam

• Ne düşüncem be.
    Başkası canını yakmasın, ya da yaksın ama yaktığı kadar da güçlen.
    Gerzeklikten başka birşey değil bir başkası yüzünden kendini üzmek.

0|0
    0|0
  • evet dusundum dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hahahaha guliyim bari 5 para etmez biri icin gül gibi kendimi mi harcicam

0|0
    0|0
  • bir defa

0|0
    0|0
  • asla düşünmedim sonuçta can benim degmez kimse için kıyma

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin sana. intihar düşünmedim hiç.

0|0
    0|0
  • intihar ediyodum hatta etmiştim hastaneye yetiştirmişler :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...