Kapat

:( bir fatiha okurmusunuz?

bu gün babamın ölüm yılının 6. senesi çok sevdiğim babam kanserden vefat etti :(
başta peygamber efendimiz hz. muhammed olmak üzere hz adem den peygamber efendimiz hz muhammed e kadar tüm peygamberlerimizin 4 halifemizin ermişlerimizin ölmüşlerimizin babalarınızın annelerinizin atalarınızın ve babam ismail için ruhuna fatiha okurmusunuz :(

0|0
1326

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol okudum allah rahmet eylesin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okudum Rabbim babacığını ihsan ve ikramlarına gark edip Efendimize (sav) komşu eylesin inşaAllah.
    Sizede sabır ve hayırlı sagliklı mutlu bir ömür nasip etsin.🙇

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Annem 7 babam 1 yıl oldu başımızdan gideli.. Tüm andıklarımızın mekanları cennet olsun. Allah günahlarını bağışlasın.

Amin kardeşim.

1|0
    0|0
  • başın sagolsun tabiki okurum. onu ancak yaşan bilir benim babamda 5 ay oldu öleli , allah sizleri saglık sıhhat versin. mekanı cennet olsun hepsinin,

1|0
    0|0
    • seninde başın sağ olsun :(

• kısmet sadece

• efendimiz demişki benim hümmetim kabir den geçer bir fatiha ya üşümez okur demiş ,

• 1|0
    0|0
  • Kardeşim fatiha bir duadır ve diriler içindir hiçbir şekilde ölülerle alakası yoktur ve Kuranda sen ölülere işittiremezsin diyor. Canım kardeşim başın sağolsun ama ölülere değil dirilere inmiştir bu Kur-an.

Fatiha suresi

Hamd , Rahman ve Rahim olan ALemlerin Rabbine mahsustur , din gününün maliki de odur , yalnızca sana ederiz kulluğu ibadeti ve yalnızca senden dileriz yardımı iyaneti ya Rab , bizi hidayete ilet , o nimet verdiğin mutlu insanların yoluna gazaba uğrayanların ve sapmışların değil.

Bu ayet nasıl olurda bir ölüye okunur :)

0|0
    0|0
  • Evet allah rızası için hemen bir fatiha 3 ihlas okuyorum güzel kardeşim. Allah mekanlarını cennet eylesin

1|0
    0|0
  • El fatiha Allah Rahmet eylesin kardeşim Başın sağolsun bende babamı 13 sene önce kanserden kaybettim hepimizin başı sağolsun

1|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin :/

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin cok zor olmali..

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. 24.11.2010 kanser Benim de babacığımı aldı. 😯😢

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Allah'ım kabrini nurlarla doldursun..

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin okuruz tabi

1|0
    0|0
  • Amin

1|0
    0|0
  • Allah c. c rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Okudum ya bir dini sayfam var takipcisi baya cok istersen bir hatim dagıtabilirim

1|0
    0|0
  • Ben zaten sürekli okuyorum senin babana

0|0
    1|0
  • OKUDUM GÖNDERDİM GİTTİ ALLAH KABUL MERHUMUDA HABERDAR ETSİN... :)

1|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin çok zor olmuştur

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• Benimkide oldu rabbim cennet eylesin

1|0
    0|0
  • Başn sağolsun , Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • okudum canım.. inşallah mekanı cennet olsun.. rabbim merhametiyle muamele de bulnsun..

1|0
    0|0
  • Okudum. 25 gün sonra da benim babama 5 yil oluyorr. Basin saolsun.. Anlayabiliyorum seni.

1|0
    0|0
  • Okudum canım allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Okurum. Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • okudum bende. Allah rahmet etsin

1|0
    0|0
  • Okudum canım Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur insallah :(

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin mekanını cennet etsin sizlere sabır versin :(

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Allah dualarmizi kabul etsin 😊

1|0
    0|0
  • Okurum tabi Allah rahmet eylesin, bu arada başın sağ olsun canım.

0|0
    0|0
  • Allah razi olsun bende sayende babama okudum. Mekanlari cennet olsun insallah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...