Bence var 38 Yıldır Çözülemeyen Gizem: Uzaylılardan Geldiği Sanılan 'Wow!' Sinyali bunun en büyük kanıtı bunun dışında Mesela Uçuş sırasında kaybolan pilot Frederick Valentich vakası bu genç pilot arkadaşımız akşam saatlerinde uçağıyla avustralya'nın güneyinde bir adaya doğru yol alıyor. her şey yolunda giderken pilotumuz hava trafik kontrolörüne uçağının tepesinde gezen ne idüğü belirsiz bir cismin varlığını rapor ediyor. söylediğine göre bu cisim herhangi bir uçağa benzemiyor, yeşil ışıklara sahip, inanılmaz bir hızda hareket ediyor ve adeta dalga geçercesine pilotumuzun tepesinde geziniyor. birkaç dakika içerisinde pilotla iletişim kesiliyor. kendisinin son sözleri de şunlar:
"that strange aircraft is hovering on top of me again. it is hovering and it's not an aircraft." (bu garip cisim tekrar tepemde gezinmeye başladı. tepemde uçuyor ve bu bir uçak değil) Pilotun cesedine'de Uçağınada ulaşılamadı.
Amerika'nın 51. Bölgede Uzaylılarla irtibat içinde olduğunu düşünüyorum.
Uzaylılar Varmı/Yokmu?

• Var
    57% (13)54% (13)55% (26)Oy Ver
  • Yok
    4% (1)8% (2)6% (3)Oy Ver
  • Olsalar çok iyi olur ya
    4% (1)12% (3)9% (4)Oy Ver
  • Nerden bileyim
    4% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Saçmalık
    9% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Emin değilim
    4% (1)12% (3)9% (4)Oy Ver
  • Görmeden inanmam
    18% (4)14% (3)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben daha başka bir noktadan yaklaşacağım.

Dünya, Güneş Sistemi içerisinde yer alır. Güneş isimli yıldızın etrafında dönen 8 gezegen ve bir çok diğer cisim yer alır bu sistemde.
    Güneş Sistemi ise Samanyolu Gökadasında bulunur. Kendisi gibi bir sistem olan en az 100 milyar diğer yıldız sistemleriyle birlikte. Bu bile ne kadar ufak olduğumuza dair önemli bir ipucudur. Milyarlarca sistemde kimbilir neler neler var.
    Peki sadece bu kadar mı. Elbette hayır. Samanyolu Gökadası evrende var olan milyarlarca galaksiden sadece bir tanesi. Bilinen evrenin sadece çok küçük bir kısmını gözleyebiliyoruz. O kadar büyük bir alandan bahsediyoruz ki aklımızın bile algılamakta zorlandığı bu büyük alan tamamiyle boş olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonsuz boşlukta sadece bizim olmamız saçma

0|2
    0|0
  • Var tabi daha dün cay içtik beraber kankalarim olur😏

0|2
    0|0
  • Ben inaniyorum var

0|1
    0|0
  • Var diyen 8 yarım akıllıyı merak ediyorum

0|0
    0|3
    • peki söylermisin tam akıllı neyegöre yok

• Koca galakside yaşayan bir biz değiliz ama bunu basit şekle sokarak uzaylı demek saçma. Yoksa teknolojilerini vermiceklermiş yok yok bizi beğenmemişler

• Ne diyelim gülüm yaratık felanmı desek?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kainatdaki en genc galaksideyiz.. ve kapladigimiz yer okyanustaki kum tanesi kadar.. ustelik yasam bes milyar yasindaki gezegence daha bebek gibi... az mantikli dusunen insanin kainatda bizden baska yasam yok demesi cehaletdir.. ustelik allah diyorki kuranda binlerce alem var diye.. gozumuzlede defalarca ufolara rast geldik.. inkar nereye kadar!! eric von Danikenin tanrilarin arabalari kitabini okumalisiniz.. besbin yillik helikopter tank fuze ucak resimleri hicmi birsey anlatmaz insana..

0|1
    0|0
  • gelseler iyi olur , ırk kavramı biter , insan olduğumuzun farkına varırız biranda

0|2
    0|0
  • varsa banane yoksa banane. gelip camımın yanına o aletı ındırıp benımle konusmayacak ya. gel 2 tur gezdırım demeyecek. eee o zaman olsa ne olur olmasa ne olur.

0|1
    0|0
  • olmaz mı tabiki var şapşik misin sen

1|1
    0|0
  • evet var

0|1
    0|0
  • 18000 alem olduğu kuran ı kerimde yazıyor
    Ama abd palavra

0|1
    0|0
  • Biz daha dünyalıların ne olduğunu çözemedik kaldı ki uzaylıları çözelim.

0|1
    0|0
  • Ben varım ya bunca insan insansa ben çok daha farklı bir canlıyım

0|1
    0|0
  • Benim uzaylilarla cinsel iliskiye giren arkadaslarim bile var

0|1
    0|0
  • koskaca evrende yaşayan tek canlı insanoğlu zanneden varsa cahildir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Bu sonsuz evrende yanliz oldugumuzu dusunmek asil sacmaliktir.

0|0
    0|0
  • Yahu siz neyin derdindesiniz biz neyin derdindeyiz, bir tek derdiniz bu mu kaldi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...