Kapat

Türk kızlarına adres sorsan kaplan gibi parçalayacak mı?

En güzeli yabancı kız almak ne uğraşıyorsunuz bu dingillerle inanın en güzeli bu :D

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı kızlar da sizi bekliyordu :)

0|0
    0|0
    • bekliyo merak etme var da konuşuyoz sizin gibi saçma sapan hareketler yapmıyo :D

• Ona ne şüphe :)

En İyi Erkek Görüşü

• En son bir kıza saat sordum kendinden geçti la yürüyorum sandı baya da tatlıydı :(

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• www.birgun.net/.../...-sapik-yakalandi-100227.html

Yaa di mi yabanci kiza adres sorarken pipinizi gosteriyosunuz

0|0
    0|1
  • tabi yabancı kızların yaşadıkları yerde her gün iki üç özgecan vakası olmadığından onlar bizim kadar agresif değiller haklısın.

2|0
    0|1
    • bırakın onlar işin bahanesi öyle erkekler binde birdir üstelik kalabalık ortamlarda da aynı tepkiyi veriyorsunuz kusura bakmayın ama kezbannsınız ya :D

• erkek de reddedebilir tabi ki. sen kiminle konuşuyorsun? benim dediklerim sana yanlış ulaşıyor galiba. ayrıca ilah/ilahe bunlar gerçek kelimeler :D sen bardak diye bir şey yok diyebilirsin ama var yani. aç biraz kitap oku cin aliden beri çok şey değişti.

• sen kultur seviyeni ilerletseydin veya turk kizlari biraz kulturlu olsalardi ve iki lafi biraraya getirip bir erkekle sohbet baslatabilselerdi bu kadar aciz olarak yasamayacaklardi aciyorum size aciz zavalli yaratiklar

• Navigasyon diye birşey var, çok kültürlüysen o şekilde adresini bulacaksın beni de rahatsız etmeyeceksin. Adres sormak ayağına abazalık yapanlarla işimiz olmaz.

0|0
    0|1
    • saçma sapan önyargılarınız ve o örümcek beyinleriniz keşke ölseniz ya

• Parçalamaya gerek yok, başından savmak yeter

0|0
    0|0
    • ama parçalıyorlar çoğu :DDD

• Al işte bir mal daha

0|0
    0|0
    • siz asıl malın önce gidenisiniz

• Yabancı karına adres sorduklarında da evinin adresini verir rahat sonuçta 😂

0|0
    0|0
    • sizden daha muhafazakar yabancılar merak etme sizin gibi saçma hareketleri yok daha net anlaşılır

• Ee ne yapalım kupamı kaldıralım kurdelemi keselim?

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
    • çok denedik çünkü tecrübe ile sabit

• İyi şanslar

0|0
    0|0
  • O zamn yurt disi sitelere takil.

0|0
    0|0
    • var zaten sizinle uğraşan kim sizi dingiller :D

• mesele sadece para değil bir kaç örnek verdim sadece türk kızından iğrenıyorum yabancı kızlarla mutluyum kimse sizin o pislik içindeki vajinanız için koşmaz peşinizden unutmayın kimse kendini bulunmaz bir fok sanmamalı

• Senin gibi degil mi

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle tavsiye ederim. Git elin Eskimosuyla evlen ama gelip de bizim denyolardan biriyle evlenme! Başta kendisi sonra da o anası sana zindan eder hayatı!

0|0
    0|0
    • aynen öyle lardeşim ne uğraşacaksınız bu net olamayan zavallılarla

• Evet öyle kezbanlar

0|0
    0|0
    • aynen öyle bırak adres sormayı bunlara hiçbişey sorulmaz tanışmayı geçtik artık :D

Yükleniyor...