Atatürkçüler ve kemalistler arasında bir fark olduğunu düşünüyor musunuz?

Kemalist deyince benim aklıma aşırı derecede hümanist pkk sempatizanı herbir poka karşı olan 17-18 yaşında polise kurşun sıkıp ölenlere sırf yaşından dolayı şefkat besleyen din düşmanı mürted yobazlar geliyor.

Atatürkçü deyince ise daha çok gerçekten vatansever ve tek derdi ülke olan, teröriste yaşı kaç olursa olsun acıması olmayan ülkücüler ve diğer milliyetçi gruplar (alperenler hariç) geliyor. Zaten bu gruplar sık sık Atatürkçü olduklarını ifade ederler.

Kemalist : izmirli hümanist pelin :D

Atatürkçü : Fethiyeli ülkücü Araz :D

Siz ne düşünüyorsunuz?

• senin gibi düşünüyorum.
    44% (4)50% (4)47% (8)Oy Ver
  • senin gibi düşünmüyorum.
    56% (5)50% (4)53% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İkisine de gerek yok. Bu ikisine sorsak katıldığımız cepheleri bile sayamazlar. Atatürk'ün askeri başarılarına örnek veremezler. Çoğu böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Atatürk hakkında ileri geri kimsenin konuşmaya hakkı yok, sevmeyebilirler, ama saygı duymak zorundasınız, durmuyor iseniz o adamın kurduğu kurtardığı, Ülke'de ne işiniz var? Genel konuşuyorum soran, sen üzerine alınma.

0|0
    0|0
  • bizonlara terorist diyoruz kemelist ya da atatürkcü değil

0|0
    0|0
  • mhplilerde iş yok chpliler daha iyi

0|0
    0|0
    • Ben mhpli değilim her milliyetçi de mhpli değildir. mhpye ümmetçi doldu.

• İlk paragraftan sonrasını hiç okumadım boşuna yazmışsın saçmalıklara ayıracak vaktim yok. tüm dünya pkkyı destekliyor almanyasından tut amerikasına fransadan tut rusyasına kadar.

• rusya ve amerikanın çıkarları ters senin yazdığın çelişkili ve başkalarının görüşlerine saygı duymayıp sadece benim dediğim doğru politikası izlemeyi bırak pkkyı destekliyorlarsa bölücülük çıkarmak için işlerine geliyor çünkü pkklılar ise türk ingilizi fransızı kurtuluş savaşında ne görüyorsa türkü öyle görüyorlar çünkü türkiye kürtlere baskı yapıyor bu bir gerçek kaçışı yok

Yükleniyor...