Aynayla konuşurken bile utanmak :( ?

kendimle dalga geçmesini gülüp geçmeyi beceremiyorum. çirkin deilim hatta ortalama üzerinde güzelim diyebilirim ama utangaçlığımdan çok rahatsızım. video falan çekilirken kasılıyorum. çok yakınlarım hariç birine birşey anlatırken kötü hissediyorum kısaca anlatıp bitiriyorum hiç muhabbet edemiyorum falan. biri ortamda konuşma arasında bana laf attığında falan gülümseyip geçiyorum hiç uzatamıyorum lafı. bunu aşmak için ayna karşısında konuşmayı denedim sanki karşımda başka biri beni görüyormuş gibi oluyor utanıyorum. bunu nasıl aşarım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma çünkü düşündükçe beynin seni yanlışı yapmaya itekler, de ki ' salla su dünyayı bugün varız yarın yokuz' psikolojik olarak rahatla sonra sosyalleş elinden geldiğince, özgüven kazan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlik dönemini geçince düzelirsin

0|0
    0|0
    • ergenlik dönemini geçeli yıllar oldu genç

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu özgüven eksikliğinden kaynakli bir sorun. ya da hayatında biri varsa onunla daha cok konusmaya çalışmalı onunla sıkıntılarını günlük yaptığın şeyleri anlatsan yavas yavas geçer gibime geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• asosyalsin canım.. kendine güvenmelisin ilk önce.. adım adım git.. ilk olarak en yakın arkadaşınla konuş.. sonra ondan sonraki arkadaşlarınla.. bu esnada kendini değerlendir.. heyecan vs olursa derin nefes al..

0|0
    0|0
Yükleniyor...