Beni sevmiyolar mı?

Ben atmasam kimse mesaj atmıyo. Veya tek tük arada atan oluyo. Diğer arkadaşlarıma bakıyorum telefonları hiç susmuyo. Beni kimse sevmiyo mu sizce? Ben sevilmicek insan mıyım? Oturup ağlamalı mıyım yoksa yalnızlık çok mu güzel :P?

Güncellemeler:
Size bugün kaç kişi mesj attı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evlat olsan eldivenle sevilmezsin be! Yok yok şaka!
    Umudunu kaybetme. Bir gün seni de seven biri çıkar. Biraz sosyalleşmeye çalış!

0|0
    0|0
    • Sosyalleşeyim deyince olmuyo be birader. Hevesim kalmadı artık yalnızlıkla kanka olduq

• Ben şaka yapmıştım zaten. Senin için hayırlısını diliyorum. Yolun açık, kılıcın keskin olsun.

• Teşekkür ederim eyvallah

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür şeylere takılmamalısın.. Ben de senin gibiyim. Çok sevilmek çok da güzel bir şey değil. Tamam sevilmek güzel ama telefonları hiç susmamak v. s bunlar hep popüler kültür sevgisi. Senin yanında 1- 2 sağlam dostun olsun harbi olsun, yeterli.

1|0
    0|0
    • Uyuz oluyorum popüler olup da hava atanlara zaten 😕 Aslında ben etrafımda çok insan istemem yani sürekli mesaj atan olunca bu sefer bunalıyorum. Ama olmayınca da kendimi diğer insanlarla kıyaslayarak eksik hissediyorum. Dengesizlik var biraz😊

• Bravo çok güzel bir yorumdu :)

• 🐵🙊🙈

Erkekler Ne Diyor 3

• sana kimse sms atmıyorsa sana ilgileri az kız ya da erkek olsun basklarına bakma kendıne bak :) sevilmıcek insansın degıl de tam tanımıyorum senı ondan ona bir şey diyemicem :D

0|0
    0|0
  • Yanlizlik ve sanal ortam çok guzel sende tanimadik yabanci abazalardan bul ;)

0|0
    0|0
    • Bana hep tuhaf insanlar denk geliyo. Geçen bir kızla yorumlaşıyoduk bisexuel çıktı tırsıp kaçtım

• Ciddiye almalan sakin şakasina dedim :)

• Okeyıyyuy

• yazık sana kıyamammmmm

0|0
    0|0
    • Gereksiz yorumlarını kendine sakla bb

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnızlık güzel
    Sende onlara mesaj atma boş ver

0|0
    0|0
    • bir yerden sonra atmıyorum zaten yeter ya bulunmaz hint kumaşları sanki

Yükleniyor...