Mısır burçlarınızı biliyor musunuz? çok garip?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• AMUN (26 Nisan- 25 Mayıs)

Amun, yapım tanrısı. Bizi çevreleyen her şeyin yaratıcısı.

Mineral - Firuze

Bitki - Adaçayı

Ağaç - Meşe

Hayvan - Koç

Çiçek - Çan çiçeği
    Siz harika ve enerjili bir lidersiniz; siz esinleyici bir şekilde yönetir ve insanlara ne yapmaları gerektiğini asla söylemiyorsunuz. Okul projelerinde ve takım sporlarında tüm arkadaşlarınız sizinle partner olmak istiyor. Arkadaşlarınız ve aileniz sık sık sizin rehberliğinize başvuruyorlar. Siz dikkatle dinler ve sadece o kişinin yetenekleri dahilinde olduğunu bildiğiniz cevapları teklif edersiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• WADJET (28 Ekim – 26 Kasım)

Mineral - Ametist

Bitki - Hardal

Ağaç - Dışbudak

Hayvan - Yılan

Çiçek - Sümbül
    Güçlü aile değerleriniz vardır. Aile geleneklerini seviyor ve büyük ailenizle - yani en yakın dostlarınızla birlikte yeni gelenekler oluşturmayı da seviyorsunuz. "Özel çevreniz" dışındakilere karşı da nazik ve saygılısınız. Siz her zaman günün birinde onların aziz dostunuz olacağı ihtimalinin mümkünlüğünün farkındasınız.

0|0
    0|0
  • 4 eylül yok burada

0|0
    0|0
  • FENİKS (ANKA

0|0
    0|0
  • neden beni başka soruya atıyorsun sen artık

0|0
    0|0
  • Balık

0|0
    0|0
    • sana uyuyor mu yazan?

• Keşke hiç uymasaydı burçlara güvenmem inanmam ama balık burcu duygusal kısmı fazlası ile var bende ve ben duygusal romantik bir erkek olmak istemiyorum çünkü hep insanların iyiliğini isterken kaybeden ben oluyorum...

• Her hafta kolumun iç kısmında hint kınasıyla yenilettiğim bir geçici dövmem var bana kalıcı izler bırakan bişi " yaptığın her iyilik yanına kar kalacak " yazıyor. Tavsiyem asla bu yönde o şekilde düşünme herkes hak ettiğini alacak er ya da geç

Kızlar Ne Diyor 2

• Amunmuşum.

0|0
    0|0
  • Sekhmet =/

0|0
    0|0
    • benceyede beklerim sna uyuyor mu o burç :)

Yükleniyor...