Türkiyeden Tiksindim Artık Bu Halktan?

Ne fakirlik ne kücümsmem ne başka birşey. Ben ülkemide Türklüğümüde çok severim ama cidden şu son günlerdeki olaylardan sonra tiksindim ülkedeki insanlardan. Bir kesimi pkklı ve terörist şu son yıllarda mazlum ayagına yatıyolar ama mazlum olmadıklarını cok iyi biliyorum. Bir taraftada ırkcı vicdansız acımasız milliyetçilik taslayan insanlar. Beyazıt öztürk olayı üzerinden o kadar cok hakaret döndüki insanlarda ne vicdan kalmıs ne anlayıs en ufak seyde gaza gelip kuru milliyetçilik taslıyorlar cocuklar ölmesin lafından bile rahatsız olabiliyor insanı hain ilan edebiliyorlar yemin ediyorum tiksiniyorum artık bu ülkedeki insanlardan. Cidden bu kadar vicdansız olmayı hangi ara becerdi bu halk? eskiden merhametli bir halkımız vardı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nere gidelim peki başka vatanımızmı var

0|0
    0|0
    • Yokta senide rahatsız etmiyormu bu durum? Ben ülkemden memnunum bak birşey demiyorum ırkımdanda memnunum ama şu saçma sapan politika ve ülkedeki koyun sürüsü eşliğindeki kuru milliyetcilik önüne gelene linç kampanyası başlatmaya kalkanlar falan kimsenin kimseye saygısı kalmamıs. O kadar vicdansız olmuski bazıları 5 yasında cocuk ölünce gebersin it soyu terörist diyor bu nasıl bir merhametsizlik aklım almıyo birde bunlar bunu dile getirince tepki almıyor üstüne sen karsı cıkarsan terörist ilan ediyorlar

• Ama onlara birşey olmuyorki oonlar yüzünden biz cekiyoruz asıl

• Ben hakkımı helal etmiyorum şahsen

En İyi Kız Görüşü

• yıllardır neler yaşadığımızı bilmiyorsun biliyorsanda idrakına varamamışsın sonrada neden böyleyiz diyorsun
    sen bu milleti sabır taşı mı sandın? sabır taşıda bir gün çatlar hepimiz insanız hepimizin sınırları var. O eleştirdiğin insanların acılarındna haberin var mı? ne kadarını yaşamışsındır? belkide hiç birini.
    Oğlun şehit oldu mu mesela, karnında çocuğunla eşini toprağa verdin mi, güvendiğin insanlardan defalarca tekme yedin mi, uzattığın yardım eli sana silah olarak geri döndü mü? belliki bunlar ve çok daha fazlasını sen yaşamamışsın. Bunları yaşa ben seni o zaman görürüm bakalım ne hale geliyorsun. O zaman kim kimden tiksiniyor görürüz.

0|1
    0|0
    • Peki senin hiç annen gözünün önünde asker tarafından öldümü? Bugün Surda sokağa çıkma yasağı bulunmayan bölgedeki eve roket düştü mesela. Şimdi bunlara üzülmek teröristlikmi oluyor doğru söyle bana elini vicdanına koyarak?

• hamile kadını pkk vurdu buna neden tepki vermiyorsun?
      ambulanslar vuruluyor neden yazında bahsetmedin?
      zırhlı sağlık araçları kullanıyoruz çünkü bu kadar caniler. Neden tepki vermiyorsun?
      pkk kürt annelerin çocuklarını dağa zorla çıkarıyor neden acılarını paylaşmıyorsun?
      kürt kızları kayıp doğuda bir sürü. Üstelik erkeklerle cinsel ilişkiye zorla giriyorlar kadın doğum haplarıylada hamile kalmaları önleniyor. Bir bayan olarak nasıl susarsın bunları görmezsinde bütün bu olanlara karşı aldığımız mecburi önlemlerden dolayı bizi suçlarsın
      insanlığın bu kadar mı?
      seni dağa çıkaran olmadı diye mi onları unuttun

• bu ülkenin senin gibi sözde duyarlı insanlara ihtiyacı yok defolup gidebilirsin
      al yarım kalmış insanlığıda dünyanın hangi ucunda tamamlamak istersen oraya git.

Erkekler Ne Diyor 2

• eskiden daha da beterdi bakma sen

0|0
    0|0
  • defol git öyleyse hümanist kardeşim Türkiye bir hümanist kem*listten daha kurtulmuş olur.

0|0
    0|0
    • sen de akitsin sanırım bu üslup ve yazdıklarına bakılırsa.

• Bu bizim suçumuz değil ne zaman birileri çocuklar ölmesin barış olsun diyerek sokağa çıksa. suçlu devlet ve askermiş gibi polisi taşlıyor devlet aleyhine sloganlar atıyor. Bir kez ben bu sözde merhametlilerin binlerce Türk çocuğunu babasız bırakmış, doğuya gelen öğretmenleri sırf batılı diye öldürmüş, hastahaneleri, okulları yakmış pkk terörünü lanetlediklerini görmedim ne yapayım yani?

• Birşey yapma. Ben pkklılara laf söylemiyorummu dedim? Sadece lafım çocuklar ölmesin diyince hain ilan edenlere

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...