Kapat

Hiç egom yok Kötü bişey mi bu iyi mi?

Ego sıfır ben de hatta eksiklerimi çok eleştiririm kendi içimde. Kendime güven sorunu yaşıyorum doğal olarak. Ego olmaması iyi mi yoksa olmalı mı sizce?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kal böyle.. Sadece karşında henüz tanımadığın kimseler zaafını, kendinde eksi gördüklerini bilmesin.. Bilmemeli.. * akendinle barışık olmak en güzeli..

Ego, olmak istediği kişiliğe bürünmüşlerin ve asla kendisi olamayacakların oyuncağıdır..

0|0
    0|0
    • ** Ama kendinle barışık olmak en güzeli..

• evet doğru çok özel şeyleri anlatmamalıyım değil mi

• .! Anladığına sevindim :)

En İyi Kız Görüşü

• Kötü bir durum... Ego kendine değer vermek demektir. Eğer egon yoksa kendine güvenemez değer veremezsin... Sen kendine değer vermezsen çevrendekilerin sana değer vermesini bekleyemezsin...
    Bende çok var istersen biraz vereyim :)

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsa vermekle :) ama kişilipğe oturmuş bir kere ben ego yaratmamam ki yapı meselesi

• haklısın ama bir şeyleri yapmak için de cesaret gerekli Öliyim ben daha iyi ya :(

• İstiyorsan cesaret edersin ! Etmelisin ! ya da hayatın boyunca birilerinden emir almayı ezilmeyi şimdiden kabullenmelisin...
      (çok mu sert konuşuyorum ne ?)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Ego mu dedi lego mu dedi olması mi lazım

0|0
    0|0
  • ben ego sıfır demek = egoluyum zaten demek..

"içinde 'ben' sözcüğü geçen her cümlede biraz ego vardır"

0|1
    0|0
    • ama ben kimsenin önüne geçip yüzüne karşı ben de ego yok demiyorum ki gizliden soru soruyorum. Peki neden o zaman özgüven problemi yaşıyorum neden diğer insanlardan kendimi aşağıda hissediyorum? Egosu olan bir insan böyle mi davranır

• Ego olmamalı bence

0|0
    0|0
  • tanışsana benle sen ya :/ egosu sıfır insanlara bayılıyorum onlar asla yalan söylemezler arkadan iş çevirmez yalakalık yapmazlar :) çokta azdırlar :)

0|0
    0|0
  • Kendini kandırma Herkesin egosu vardır.

0|0
    0|0
    • yok gerçekten yok hatta aşağılık kompleksi var kendimi bir çok kişiden aşağıda görüyorum :(

• keşke uyansa

• Atarlar insanlardan bahsediyoruz

• hepten egosuz olmak da kötü bir şey çok duyarlı olur böyleleri ve hep suistimal edilir

0|0
    0|0
  • bu yazdığına göre egon tavan canım bence ölll

0|0
    0|0
    • egom olsa gizliden yazmadım öyle değil mi? kendimi gösterirdim

• tatlım egom yok demedimki gayette var 3 yılldır psikoloji okuyorum bana yapma bu şekilleri

• tamam sana egonla mutluluklar

• bunu kızlar iyi bilir dostum onu da marifet sanıyorlar ama şükürler olsun ne olduklarını bir çoğu belli ediyor emin ol...

0|0
    0|0
  • Türkiye'de kaşıkçı elması kadar değerli. ;)

0|0
    0|0
  • Çok kötü

0|0
    0|0
  • İyi bişey

0|0
    0|0
  • Ego ile kendine güvenmek yani kibir ile onur arasında ince bir çizgi vardır... dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç olmaması kötü bir şey. Ego herkeste olmalı ama bunu dengelemeyi bilmelisin, hiç egon olmazsa o zaman zarar gören hep sen olursun.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim egomuzun olmaması iyi de özgüven sorunu insanın canını sıkıyor

0|0
    0|0
    • evet ego olmaması güzel de özgüven sorunu yaratıyor bu durum :(

Yükleniyor...