Tavsiyelerinizi bekliyorum?

Ben evde birşeyler yapıp instagram üzerinden satmak istiyorum ama ne yazıkki aklımda hiç bir fikir yok sizce neler daha çok satılır dikkat çeker neler daha hoş olur görüşlerinizi bekliyorummm!!!:)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güncel olan ve instagramda yaygınlaşmamış her şey satar. Onun haricinde bazıları sistemi oturtmuş onların arasından sıyrılıpta aynı şeyleri satman zor olabilir.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama ne satıcagım hakkında hiç bir fikrim yok :(

• İnstagramda yabancı dizi izleme sayısı oldukça fazla olduğunu düşünüyorum bu yüzden dizilerin aksesuarları satabilir ya da onlara ait maketler falan araştırmak lazım

• Teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Hiç fark etmez liften tut pastaya kadar hersey satılabilir. Hangi konuda yeteneğiniz varsa o yonde calısmalar yapabilirsiniz. Kisiye özel ürunler daha cok ilgi görür bunu da düßünebilirsiniz. Benimde oyle bir sayfam var ing de. Ayrıca bu yaşta böyle üretken olmanızı takdir ettim. Başarılar diliyorum😊

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) aileme katkıda bulunmak istiyorum ayrıca boş zamanlarımı değerlendirmiş olurum elimde para görür böyle düşünüyorum umarım güzel birşey tuttururum :)

• Umarım. Rabbim bereketli etsin. Pazar ola😊😊

Erkekler Ne Diyor 6

• Kurabiye çeşitleri

0|0
    0|0
  • yemek yap, diyet urunler. sporcular icin ayri, diyebetler icin ayri vs. vs.

0|0
    0|0
  • bir BMW x6 falan yapıp satabilirsin iyi para var o işte ehehe

0|0
    0|0
  • el işi :D

0|0
    0|0
  • bu işi yapmak için siteler var herkes o siteye yaptığı birşeyleri koyup satıyor tam hatırlamıyorum ama araştırırsan bulursun

0|0
    0|0
  • süs eşyası veya özel günler için sabun cam şişe kolonya kurabiye falan filan iş yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sudecim eşyaları nereden bulacaksın he? 🖕🏽🖕🏽🖕🏽

0|0
    0|0
Yükleniyor...