Arkadaslarim neden boyle yapiyor?

ne zaman kizlarla bir yerlere ciksak cocukca hareketler yapiyorlar ve rezil oluyoruz bu davranislarindan nasil vazgecirebilirim onlari

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk gibi içinden geldiğince davranmakta bence bir kötülük yok ve sonuçta gülüyorlar ise işte süper. Ama dersen ki illa istemiyorum kimsenin kişiliği değişmez belki de senin gibi düşünen insanları seçmelisin. Bence gayet iyi işte :D

1|0
    0|0
    • bende isterim benim gibi dusuneni bulmayi ama o kadr iyi bir arkadasim ki beni paylasamiyolar

• cok kez oturup konustuk maalesef anlamiyorlar erkeklerlede oturup konustuk onlarda cok rahatsiz kiz arkadaslarimi kaybetmiyeyim derken onlarida kaybetmek istemiyorum cunku 4 ksiiler ve biri benim icin cok degerli

• Bir araya getirmemeye çalışıp erkek arkadaşlarına bu konuyu paylaşabilirsin sonuçta sevdiğim bir arkadaşımın arkadaşlarını sevmek zorunda değilim. Yine aklıma bişi gelir ise eklerim :) dilerim istediğin huzuru kimseyi kaybetmeden yakalarsın

En İyi Kız Görüşü

• Bence onlari oldugu gibi kabullen kabullenmiyorsanda hayatindan cikart

0|0
    0|0
    • Peki ya onlar uyarilarima ragmen neden kendilerini duzeltmiyorlar?

• bir orta yol bulunmasi lazim ne onlar degismek zorunda nede bn onlari oyle kabullenmk zorundayim.. gorunuse gore sende cocukca davraniyorsun onlari savunduguna gore

• Hayir senin davranislarin böyle hosuna gitmiyorsa neden arkadas oluyorsun

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişkini kes bence rezil olmaktan iyidir

0|0
    0|0
    • pesimi birakmiyorlar :D

• İşin zor onlarla o zaman

• aynen

• çünkü çocuklar nokta net

0|0
    0|0
  • onlardan bende de var maalesef ben şahsen dövüyorum :D :D

0|0
    0|0
    • benim boyle bir sansim yok maalesef baska bir fikir sunabilirmsin?

• bazı insanlar anlamaz ar yoktur utanma yoktur işte onlara hiçbişey fayda etmez başına çok büyük bişey gelecek ki öyle sakinleşirler. Öyle kişilikte iseler eğer. Yani kabulleneceksin sonuçta arkadaş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...