Beyazıt öztürkün özür dilemesi hakkında ne düşünüyorsunuz ben bir mhpli olarak özrünü kabuk etmemiz gerekiyor?

evet cnn türkte tamamiyle işin yanlışlıkla ve kadının bu kötü niyetini anlayamadığını kendisininde bir polis çocuğu olduğunu vatanını milletini ve bayrağînı sevdiģiini ve pkk nın silah bırakıp teslim olması gerektiğini ifade etti bence toplum beyaza baskı yapmamalı neticesinde beyazı iyi tanıyoruz anket?

• beyazın özrünün bir önemi yok
    19% (3)38% (5)28% (8)Oy Ver
  • bence özrü kabul edilmeli ve konu kapanmalı
    81% (13)62% (8)72% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
vvhhhh
hhjjh

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Beyazın art niyetli olduğunu hiç düşünmedim. Ama özür yeter mi bilmiyorum. Daha dikkatli olması gerek.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam bı yanlıslık oldu. kabul. ama bide şu açıdan bakın ya. telefonla arayanların soracakları soru önceden sunucuya bıldırılıyor. o kadın baglandıgında beyaz onceden soyledıgı soruyu soracak sandı ve bı anda baska bıse dıyınce şok oldu. ki konusmanın bı kısmını kacırdıgında olay cok farklı bıle anlasılıyor. ben ilk dınledıgımde orda çocuklarımız ölüyor dedıgınde o kadın aklıma ilk askerlerımız geldı yalan olmasın. belkı o da boyle dusunmustur. ki arka planda calısanlar nıe uyarmadı onuda anlamadım ben. kanaldakılerde asıl problem. orda beyaz canlı yayında ve önünde kaç yüz kişi var. heyecanlandı gerildi yanlıs anladı ne olduysa oldu. arkadakılerde de iş yokmuş. bence adam üstüne düşeni yaptı. özürünüde diledi. Kardesım bende mhp lıyım. benım açımdan bı sorun yok beyazla ılgılı. aklımda bı soru ısaretıde yok. herkes beyazı sucluyor terör propagandası yapıyor dıye ama şu anki cumhurbaskanımızda şehide kelle , ite sayın demişti. o paçavrayı sallamak en doğal hakları dıyen başbakan yardımcısı vardı zamanında. Ülkemızde aranan adamlarla el ele tutuşup şarkı söyleyenlerde vardı. illa ki kınayacak birini arıyorsanız o kadar çok ınsan varkı sıra beyaza fılan gelmez. at gözlüklerini çıkarıp bıraz beyınlerını kullanmaları lazım ınsanlarımızın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende bir MHP'li olarak Beyaz'ın neden bu şekilde davrandığını anlayamadım, art niyetli değilse konu kapansın tabi ki.

0|0
    0|0
    • tongaya düşmüş az önce cnntürke çıktı dediki öğrermenim falan dedi bir an anlayamadîm zaten öğretmen falanfa deilmiş pkklı bir oruspuymuş ama bence daha sert olmalıydı beyaz8t girip duycekki dur hemşerim şehit olan askerleri görmüyimusun pkknın itleri işte

• Boşuna Özür diledi Özür dilememesi lazım kimse suçlu değil. Çocuklar ölmesin diyen mi suçlu oluyor? Ozama hepiniz suclusunuz israile lanet okuyup gazeryr uzuluyorsunuz. Bu nasıl bir sacmaliktir

0|0
    0|1
    • masum bir çocuksa ölmesin tabi ama elinde molotoflu ćocuksa canı cehenneme eğer o kadın bölgede şehit olan askerleri ve onların eşi yetim kalan çocujları hakkında bişe deseydi bende alkışlardım klasik hdpli işte çocuklar ölüyomuşmuş yalancî hepsi

• banane gazzeden çokda umrumda sanki dedeleri osmanlı topraklsrını parayla sattı sonuçlarınada katlansınlar ama kürdistan kurulursa filistinden dahada köt7 olur durumu

• Eksiyi ben verdim haberin olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• amaan amma da abarttınız haaa . Bakın sayın sataşmaya adam arayan bulaşıklar size konuyu özetleyim beyaz dediğin adam bir stend-up çı hemde nerede biliyormusun türkiye gibi skindirik ortadoğudan tornistan bir pohh çukurunda. Adam yüksek ihtimalle korkuyor siyasi söylemlerde bulunmaktan konuyu geçiştirip kapatıp gitmek istiyor. Kaç gündür ne vatan hainliği kkaldı ne şerefsizliği. Şu pohtan memlekette yüzümüzü 2 kuruşluk güldüren bir bu adam kaldı bari bırakın bari ona dokunmayın. yoksa beyazın terörist olduğundan falan değil. Bu gün göz önünde olan kim fikirlerini açıkça söyleyebliyor , bu ülkenin en tepesindeki arayıp da işten attıyor insanları senin haberin var mı? mümkün mü beyazın ya da başkasının fikirlerini açıkca ifade edip de işine devam edebilmesi? Sanki sen verecen o adamın ekmeğini. O da işte ne şiş yansın ne kebab şov devam etsin diye geçiştirmeye çalışmış olay bu kjadar

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|1
  • muhabbet ne tam olarak
    face de dolanıyor polisin biri cevap vermiş
    konu ne tam olarak

0|0
    0|0
  • Beyaz bu haltı yedi, hergün gazete televizyonlarda mecliste Terörist seviciler basın açıklaması yaparken bizim akıllı zeki halkımız basınımız nerde? Kendinizi kandırmaya devam edin arkadaşlar, asıl vurulması gereken tepki gösterilmesi gereken şeylere uyur numarası yapıyoruz. Şehirlerde bombalar, silahlar yığılırken nerdeydi yetkili makamlar...

0|0
    0|0
  • Toplanın aslanlarım yürüyün koclarim
    Milliyetçi gelhttp://vocaroo.com/i/s0jswGWC9LIG

0|0
    0|0
  • Adam özür dilenecek bir şey yapmadı ki :D

0|0
    0|0
  • Beyazin Özür dilemesi gereken bir durum da yoktu zaten arkasinda durmaliydi yaptığı doğruydu

0|0
    0|1
Yükleniyor...