Arkadaşlar Yağmurda Mendil Satan Çocuklara Sizde Benim Gibi Davranirmiydiniz?(Okuyun) ?

Arkadaşlar birgün okuldan ciktim üst geçitten geçiyorum. 8 10 yaşlarinda 2 tane çocuk yağmur yağmaya başladi cocuklar islandi.
tabi mendil satiyorlar, abi alirmisin diye israr etmeye başladi acidim bunlara ben sadece para vermek istedim kabul etmediler biz dilencilik yapmiyoruz burada dedi. Ben nasil utandim, aldim mendili tam gidiyorum. Karnida açtir bunlarin dedim. Dondum çocuklari çagirdim lokantaya göturdum ne istiyorsunuz dedim. İskendere doğru baktilar üzerimde ise fazla para yok.
2 tane dürum döner dedim. Yüzlerindeki gülümsemeyi görmeniz lazim. Paket yaptirdilar bunlar gitsinde yesin zavallilar dedim.
Dönerci abi bunlari aliştirma hergun et döner yiyor bunlar deyince ben şüphelendim ama ön yargili değilimdir hiçbir zaman. Takip ediyim yerlerse eğer gelip dönerciye laf söyleyecektim birde baktim harabe bir yere girdiler yaklaştim pencereden baktim hasta ve yatalak bir anneleri var. Allahim halimeze şukurler olsun dedim karnimda acikmişti eve gitme vaktiydi. Bir baktim ufak olani dönerini böldü annesine yedirecek koştum elinden aldim hemen şerefsizler dedim çiktim dönerciye gittim abi haklisin dedim ben ona döner aldim o annesiyle paylaşiyordu. Sizce iyi yapmamişmiyim arkadaşlar

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...