Yardım edin nolur?

Merhaba benim annem ve babam 1sene önce ayrı 6ay sonra babam başkasıyla evlendi şu an karısı hamile ben ona cocugun olursa bir kızını kaybedersin demistim hep ablalık nasıl bisey acaba falan diye beni alıstırmaya calısıyodu ama ben istemesigimi belli ediyodum daha babamda evlendiginden beri bir kere bile kalmadım karısıyla görüsmüyorum kabul etmedim evlenmesini üstüne şu an karısı hamile ve bunu babamdan degil arkadasından duydum babam bana babalık yapmıyo sorumsuz birisi nafaka vwrmiyo ayda iki üc hediye alıyo okul harclıgı veriyo beni kandırdıgını sanıyo hediyelerle baska hicbisey yapmıyo annem ona nafaka davası actı bu yüzden, ben ona mesaj attım dün ögrendigimi ne kadar sorumsuz birisi oldugunu beni hayatından cıkarmasını sçyledim büyük şhtimal yarın okul cıkısıma gelip beni alıcak nasıl davranıs göstermeliyim cocugun dogucagı tam belli degilmis kalp atısları yokmus nolur yardım edin cıldırıcam napıcam ben

Güncellemeler:
Yardım edin

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nekadar kabullenmesende o senin kardeşindir annenle ayrılmalarına üzüldüm ama kardeşiyin bir sucu yok başkalarının hıncını ondan alma derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel kardeşim benim, birinci yanlışın, baban annen birbirleri ile mutlu olamamışlar ve ayrılmışlar, evlenmek kadar doğal karşılamayı başarabilmen gerekiyor. Babanın evlenmesini istemiyordum demişsin. Neden? Bu talebininde zaten haksızsın. Babandan evlenmemesini beklemekle haklı değilsin. Sen annenin de evlenmesini istemezsin. Buda kesinlikle yanlış. Onlarında mutlu olmaya hakları var elbette. Her ne olursa olsun onlarında evlenmeye hakları var. Bu arada nafaka para, yani sen babalık sıfatını sadece babanın sana faydası olduğu ya da olamadığı maddiyatla eşleştirmişsin. Yarın sakin olmayı başaracaksın. Baban seni ne güzel.. abla olacaksın şeklinde konuya sıcak bakmanı arzu ettiği için ikna etmeye çalışmış ve senin üzülmemen adına ya da , senin kendisinden uzaklaşmanı istemediği için bunu gizlemiş olabilir. Hiç bir sebep, onun senin baban olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu gün istemiyorum dersin. Senler sonra bir içine oturur, düğününde duvağını elin oğlu açarken oturur ağlarsın. Yarın babanın bir kere yüzünü güldür. maddi olarak bişey diyemem, beşlki durumu yok, çünki artık onuda bir ailesi var. Hem senin maddi ihtiyaçlarını hepsi olmasa dahi kısmen de olsa karşılamak zorunda, ama bunu yanında artık onun da kurulu bir düzeni var. Seni dışlamadan kendi çarkınıda çevirmekle yükümlü. Babanı bu konuda anlayacak, annenin gazına fazla gelmeyecek ve babandan uzaklaşmayacaksın. Yarın babana ters gitme, konuyu sen aç, kardeşim geliyor demek de, Saglıklı sihatli dünyaya gelmesini dilediğini söyle. Ve bil ki bu sıcak davranışlarının sana çok güzel dönüşleri olacak. 1 kalem bile dönüş olmasa dahi hayırlı evlat olmak bunu gerektirir. Onun başka bir eşi olabilir. Eşinden başka bir çocuğuda olabilir. Ama senin başka bire baban asla yok ve olmayacak. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Yarın babanın ruhunu okşa, vicdanen için rahat ve huzurlu olsun. Sen güzel ol, göreceksin ki dönüşleri güzel olacak. 10 sne sonra babanı aramaya kalktığında, seni suçlu çıkarılar sonra.

0|0
    0|0
    • Babamın evlenmesine karsıydım cünkü bize cok cektirdi gösterisi cok aeven birisi maddi durumu gayet yerinde 5000liralık saatler takıyo hava atıyo herkese en lüx yerlere gidiyo bana gelince para yok maddi acidan degerlendiriyoım cinkü manevi acıdan degerlendiricek hicbi yönü yok bana hicbi katkısı olmadı annemi senelerce aldattı kızlarınıda al git naparsan yap dedi ayrıldılar 6ay sonra baskasıyla evlendi benden habersiz evlendigi kadın ondan 22 yas kücük ablamda 24 yaşında düşün işte ablam bu sene evlendi belki seneye cocugu olucak cocuguyla torununu bir mi büyütücek? Ayrıca babalık kavramının bsini bile bilmeyen bir adam o kavga ediyoruz gidip oahalı hediyeler alıyo barıstırmaya calısıyo kendisini öyle birisi sence neden kabul ediyim ayrıldılar annemle üc kere annemin is yerine gidip onu tehtid etmis kızım bende kalıcak diye oysaki ben isteniyodum kalmak

• bence olayı çok abartıyorsun adam hayatını sana adayamaz ki büyümüşsün işte kocaman bir yetişkin olmuşsun ne yapsaydı ağzına aç ağzını uçak geliyo mu desin nedir yani. Boşanmış şimdide yeni birisiyle evlenir evlenmez onun hayatı sen başka birisinin hayatına müdale edemezsin bu baban dahi olsa özel hayat diye bir şey var. Onun kararıdır deyip saygı duymalısın. Bunların yanında nafaka ödemeli bence bu yanlış tabii

0|0
    0|0
    • Babam 52 karısı 30 yaşında ablam var 24 yaşında geçen sene evlendi ve babamın belki seneye torunu olucak cocuguyla torununu bir mi büyütücek?

• Evet elimden jicbisey gelmiyo şu an ona karsı duygusal hicbisey hissetmiyorum sadece okuyabilmek icin görüsüyorum

• zor ne diyelim okulunu bitir bir işe gir kendine yetecek kadar para kazan ondan sonra daha muhattap olma ben olsam öyle yapardım

• Çok kötü durum. Ne denilebilir ki babanla aranı bozarsan bile boz ama ilerde eger bebek sağlıklı olup doğarsa asla obur gözle bakma ona garibim dislandigini hissetmesin

0|0
    0|0
  • Bende senin ileaynikaderi paylasiyorum malesef... insan anneden babadan cok o dogan cocugu seviyor kan iste... bir sucu olmayan masum bir melek

0|0
    0|0
    • Cocuk dogucagını ögreneiginde napmıstın tepkin nasıldı

• Karsiydim dogmasini istemedim olmasin dedim ama dogduktam sonra alisiyosunbyani sucu olmayannmasum bir benek babanin annenin sucunu hatasini o cekicek aciyla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...