Escinselim dedim arkadaşlığı kesti?

Arkadaşlar kız arkadaşımla uzun zamandır tanışıyoruz hatta dostum gibi kendisi geçen gün ona lezbiyen olduğumu söyledim o günden sonra beni bir daha atamadı, itiraf ettiğimde biraz bozuldu ama birsey demedi geçen gün artık gorusmeyelim mumkunse dedi sizce neden böyle yapıyor siz onun yerinde olsanız ne yapardiniz, Onunla konuşmalı miyim? Başkasına söyler mi?

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu davranışıyla kalitesizliğini ortaya koymuş bu hatun.. Bence sevinmelisin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eşcinsel insanların tüm hemcinslerinden hoşlandığını varsayıyor çoğu insan. yakın bir arkadaşım eşcinsel. bugün bir arkadaşıyla kahve içmeye gitti. sevgilim aradı, evde hasta yatıyorum. işte x nerde dedi, arkadaşıyla buluşmaya gitti dedim, sevgilisi mi dedi. sapık mı o, her erkeğe yazacak diye bir celallendim, ne bileyim belki öyledir dedi. sana yazdığını hissettin mi dedim, oha sevgiline mi yazsın, o senin arkadaşın diye şeyaptı. homofobik.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen dürüstlük yapmışsın ondan saklamamışsın ama onun verdiği tepki çok yersiz bence senin değil onun seninle konuşması ve hata yaptığını farketmesi lazım

1|0
    0|0
  • Kesebilr sanane

0|0
    1|0
  • onu bence kendi haline bırak... bu onun tercihi... nasıl sen lezsen senle görüşmek istememek te onun tercihi

0|0
    0|0
    • Benimki tercih değil, tercih insanın elinde olan bir şeydir. benim cinsel kimliğim onun yaptığıysa sadece saygısızlık

• evet ama bunu yapma hakkı da var doğru ya da yanlış

• İnsanlar çok garip sırf cinsel tercihleri için bir insan arkadaşına karşı böyle davranır mı?
    Bence davranmamalı. Ben şahsen seninle arkadaş olmayı çok isterdim :)

0|0
    0|0
  • bu ülke önyargılar ülkesi

0|0
    0|0
  • Beraber olduhunuz zamanlarda ona yan gözle baktıgını düsünüyor ve senin bir erkekten farksız olduhunu düsünuyor kendisi icin ben olsam bnde aynısıni yapardım

0|0
    0|0
  • Şok tan

0|0
    0|0
  • Doğru demis

0|0
    0|0
  • Sevisebiliriz

0|0
    0|0
    • bunlar hep bonzai Kafası işte

• korktu tabiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Birden dönmesi baya rahatsız edicidir elbet... Yanlız, bilki o onun kayıbı, senin değil. Bir başkasına bunu diyecek potansyeli olduğunu bizden sen iyi bilirsin. Olmazsa, açık açık bari bir son kez konuşsan iyi olur diyeceğim, ama anlatmalarına görede pek mümkün olmaz gibi görünüyor... Sakın utanma, ne rahatsız ol bu durumdan. Yani, gösterme. Unutmaki eşcinselliğin seni Sen yapan kişiliğinin bir detayı.

1|0
    0|0
  • Açılmak için yanlış insanmış. Sen olduğun için senin yanında duracak, seni olduğun gibi kabullenecek insanlar çıkacaktır karşına zamanla. Çok üzülme, boşver. O seni bu sebeple siliyorsa eğer, sen onu aramaya dahi tenezzül etmemelisin bence.

1|0
    0|0
  • Dostun degilmis demek ki 😑 soktanda olabilir biraz zaman ver tekrar konusmayi dene olmadi sal gitsin birazda karekterli bir insansa kimseye söylemez heralde

1|0
    0|0
  • Bence uğraşmamalısın boş yere. Demek ki her an yanında olabilecek bir insan değilmiş, haketmiyor senin dostluğunu. dost olan insan her daim dosttur, bırak kendi kafasında ürettikleriyle yaşasın.

1|0
    0|0
  • Bende lezbiyenm ama her arkadaşım doğal karşılıyor ve gerçekten lezbiyen olan arkadaşlarımın da oldgunu ogrendim

1|0
    0|0
  • Tercihine saygım var tabiki. Ama bende olsam öyle biriyle arkadaşlık yapamam. çünkü rahat olmam onn yannda. naslki erkekler pürdikkat süzüyorsa kızda süzer beni bundan dolayı yani yoksa başka bişi yoktur bence... yani kndimden yola çıkar diyorm

0|0
    1|0
    • Ben sapık mıyım dost bildiğim insana o gözle bakayım? Çogu kıza duygusal yaklaşıyorum zaten eşcinseller oyle düşündüğünüzü gibi her hemcinsini seks objesi olarak görmezler

• Ondan arkadaş olmaz. Zaten sen konusma daha onla bende escincelim birsürü arkadaşımvar

1|0
    0|0
  • Tercihine saygısı olmayanin yanındada yeri olmamalı

1|0
    0|0
  • ona bisi hissetmenden cekinmis olabilir.. nedense insanlarda boyle sacma bir algi var

1|0
    0|0
  • Buda onun tercihi

0|0
    1|0
  • Kizla biseyler yapmak istiomuydun eğer öyle bişey düşünüyosan istiosan normaldir arkadasligi birakmasi. Yoksa yanlış yapmış benim arkadaşım lezbiyen die onu birakmam ama bna karşı bişey istemedigi sürece

1|0
    0|0
    • Yok artık ben onu kız gibi bile görmüyordum :D

• Sebebe bak gerizeka sanki ona göz dikicen bazi kizlar niye bu kadar egoist bosver onu sen kurtuldugun icin sevin yeni arkadasliklar yap veözel hayatimi kimseye anlatma diye uyar takma kafana😞☺

0|0
    0|0
    • Sürekli erkek arkadaşın yok diye sorardı mu , erkeklerden açardı konu ben de rahatsız oldum artık söyledim

Yükleniyor...