Üniversitede devlet yurdunda kalan kızlar varsa bilgi verebilir mi?

Daha önce özel yurtta kaldım ama dolabımız vs genişti rahatça yerleştim. Seneye üniversitede devlette kalıcam yani çıktığı anda ama biraz tedirginim.
Dolapları küçük duruyor çok eşya getirmem ama azda olmaz sonuçta düzenli koyunca baya sığıyor mu?
resim kursuna gitmeyi çok istiyorum ve illaki bir kaç malzemem olur bunları koyacak yer bulabilir miyim?
mimarlık okuyan arkadaşım var devlette (yarı özelde değil) eşyalarını koyacak yer buluyor.
kıyafetler çalınabiliyor diyenlerde var

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 yıl kyk da kaldım.. dolaplar küçük metal dolaplar var ya kilitli onlardandı.. bir tanede kitaplık ayakkabılık tarzı dolabımız vardı. mevsimlik ve az kıyafet getirmeye çalış. bir zamandan sonra karısıyor her hafta dolap düzenliyorduk kızlarla.. etrafta oda da görünecek yerde bir eşyanı bırakmazsın hiçbir şeyini çalmazlar. ama o kalabalıkta illa ki oyle insanlar olabiliyor. odalar küçük yer sıkıntısı var. her ne kadar düzenli de olsan illa ki bişeyler alıyosun felan sorun oluyo.

1|0
    0|0
  • işte o zaman yurt denilen şeyin ne oldugunu anlıcagın. :D özel yurtlara maniler filan bile yazbilecek duruma gelebilirsn :d

0|0
    0|0
    • illaki zorlanırım ama dayanıklıyımdır aynı zamanda

Yükleniyor...