Bişeyi değiştirme şansınız olsa bu ne olurdu?

Bu hakkınızı nasıl kullanırdınız ne değişsin hayatınızda?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok gülüyorum ya😂😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Açıkcası aklımda hep bu soru var annem ameliyat olduktan sonra kontrollerine gitmiyordu bende hiç istemiyor diye sen bilirsin diye zorlamıyordum 4 sene sonra 50 yaşında onu kaybettim. Şansım olsa kucağıma alıp zorla götürürdüm. Belki bir şansımız olurdu.

0|0
    0|0
  • dünyayı baştan inşa ederdim.

insanlar o kadar he ki hayatı zorlaştırıyorlar.

neden birlik yok ayrı gayrırız. ben ülke olayını sonlandırmazdım ama tüm dünyanın aynı para birimini aynı dili konuşmasını kardeşçe yaşamasını sağlardım. vizedir pasaporttur savaştır vs olmaz yerine kardeşçe birlik beraberlik olurdu

0|0
    0|0
    • Sen dertlisin baya ama o dediklerin çok zor bir ülkede birlik yok kaldı dünya bir olacak

• öyle birşey olursa haberin olur zaten. tüm dünya beni konuşur yeni para birimi tek dil vs çıkardı diye. ve zaten bitcoin ile sanal ve tüm dünyada aynı olan para birimi üzerine çalışmalar var. tıp dünyası mesela aynı dili konuşuyor gibi gibi

• Anladim cok sagol :)

• Şifre mi

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızın benide sevmesini ❤😊

0|0
    0|0
  • yaşımı. Ahh ya şöyle bir 6,7 sene erken doğmuş olaydım varya kim bilir nerelerde olurdum

0|0
    0|0
  • kendimi cumhurbaşkan yapardın sonra gör ülkenin güzel barış dolu halini

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Geçmişi

0|0
    0|0
  • Ak partiyi değiştirirdim

0|0
    0|0
  • Pozisyonu değiştiririm.

0|0
    0|0
  • Sanırım iyi niyetimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lezbiyenim bundan çok mutluyum fakat günahı çok büyük bundan dolayı hetero olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • komple bedenimi rosie huntington-whiteleyle değiştirmek isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...