Daha önce hiç kalabalık bir ortamda bayılmak istemediniz mi?

Küçükken diş teli takmak, ne biliyim gözlüklü olmak falan isterdim. Ikisi de oldu. Yeni isteğim kalabalık bir yerde zarifce bayılmak. Çok saçma değil mi? Ama yine de böyle bişeyi deneyimlemek istiyorum. Diziden fırlamışçasına bir sahne hahah 😂 Sizin böyle istekleriniz yok mu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır yok. Küçükken ne istediysem oldu. Şimdi pişmanım :(

0|0
    0|0
    • Ben de öyleyim işte rahatlık battığı için saçma sapan sevinceler ediniyorum. Adam milyonermiş, çok mutlu bir ailesi, imrenilen bir hayatı varmış, her şeye sahipmiş. bir gün intihar etmiş. Geride bıraktığı nota, 'hayatta herşeyin tadına vardım ölüm nasıl bişey bir de onu öğrenmek istedim' yazmış. Dünyada saçma sapan düşünen insanlar var. Bence biz yine de tatlıyız

• Bir tek bu değil kuçükken orta boylu olmak isterdim şimdi ise orta boyluyum :((

Küçükken hep kumral olmayi isterdim hep simdi ise kumraldim

Çunku kucukken kumral olan arkadaşlarimin bir çoģu esmer olduğu için hep kumral kalmayi istemişturim 😂😂

Keşke istemeseydim. Şimdi uzun boyku ve esmer olmayi istiyorum :(( keşke zengin olmayi dileseydim.

O zaman da ne bilelim zenginliģi.. ekmek elden su gölden idi.. 😒

• Bu duyguyu biliyorum ya anlıyorum seni ama kumrallık iyidir ya ven süt beyazıyım ve esmerlerdense kumrallar bence. Bu biraz da düz saçlılar kıvırcıkları kıvırcık saçlılar düzleri özenire benziyo. Ela gözlüyüm ama keşke kara kaşlı kara gözlü olsaydım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• İstemedim ne sacma

0|0
    0|0
  • Ailende anne babayla ilgli skntıların mı var?

0|0
    0|0
  • Yok istemedim. Değişik şeyler istiyomuşsun :/

0|0
    0|0
  • Ovv hatuna bak bee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...