Babama verdiğim ibretlik ayar nasıl beyler?

Yılbaşına giricez biletleri aldik falan filan neyse.2016 ya. girdik ben biletlere bakiyorum tabi yine birşey yok sonra kendi biletimin numarasinin son sayilirini degistirerek kime. nekadar çıkmış die. kontrol. ediyorum o arada heycanliyim. tabi sanki. bana. cikcak neyse Benim babada tam bir dinci 5vakitte falan filan eksiği yok bilet aldigimda haram. die kizar boyle bir insan neyse. numaralari degistiriyorum bitanesine 100. bin tl ikramiye çıktı ceyrek oldugu. icin 4de1i 25 bin tl yalandan bir bagiriyorum bir sevinç babam. kostu. neoldu oglum. dedi bak baka dedim ikramiye bizde bilete bakti numaralar ayni son numarayi ayikmadi babam o dinci adam bir sevinmeye basladi oglum aslan oglum bitanecik oglum aldigimiz. evin taksidi bitti borc bitti aslan yavrum canim cicim ben hayatim. boyunca bu sevgiyi hic gormedim neyse seviniyor falan baba dedim bize çıkmadı naisl yani. olum gormuyomusun falan çıkmış baba dedim. son hanesini. degistirdim fark etmedin heralde adam şöyle bir kaldı 15 dk. afalladi sonra kafasini. eğdi uzule. uzule odadan cikti ekmek. almaya ben giderdim. baktim. garibim ekmeğe bile. kendisi gitmiş ahdhdhsa buda. boyle. anim beyler

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Noktalama işareti kullanma sen bence. Yoruldum okurken.

Baban seninle gurur duyuyordur. İyi ayar vermişsin. Aferin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• okuyan var mı beyler

0|1
    0|0
  • insanın ateistliği uçak sallanana, müslümanlığı da piyango ona isabet edene kadar demek..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• inci sözlük mü la burası. yürü laa

0|1
    0|0
  • sjdhaksdhas :D

0|1
    0|0
  • Hocam sen ayar vermemiş adamın ayarları bozmuşsun :D :D

0|1
    0|0