Ailenize hamile olduğunu açıklamak utanç verici değil mi?

evlendiniz diyelim hamilesiniz söylerken utanmazmısınızı ben çok utanırım babama söylerken mesela çünkü iliskiye girdiğimi anlıcak

0|0
25|26

En İyi Erkek Görüşü

• Anlıyorum da bu foüanın gerçeği biyolojik ni olay. Senin düşündüğün kısmı onların aklına bile gelmez. Çok mutlu olurlar

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanki hamile kalmasan baban ilişkiye girdiğini anlamayacak gibi oldu simdi bu. :)
    Utanmam beni yaparken onlar utandi mi? :D

10|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Düğünde utancindan olmelisin. Düğün aksama cinsel iliskinin habercisi degilmidir. Haklisin evli olanlar iliskiye girmemeli satranc oynamali.

4|1
    0|0
    • evet düğünde de utanıırım. öyle bişey demedim ben normal bişey tabiki ilişki ama babamın bunu bilmesi off ne biliyim utanıırım

• Şimdi, evli olmasan tamam da, evlisin... Yani sen zaten hamile kalmasan baban bilmeyecek ne yaptığını...

1|0
    0|0
  • Hamile olmasan ilişkiye girmediğinizi mi düşünecek baban?

1|1
    1|1
  • Utanç verici demen yanlış olmuş. Evet utanabilirsin bu normal :) Bir çiftin bebek sahibi olmasından daha güzel ve anlamlı ne var ki :)

1|0
    0|0
  • O yüzden evlenin ama kimseye söylemeyin. Hamile kalınca da level atlamış gibi direk baba ben hamileyim deyin. İyi haber olarak ta merak etmeyin ben zaten daha önce evlenmiştim deyin. Çok mutlu olacaktır.

1|0
    0|0
  • Seni süs olasın diye evlendiriyorlar zaten..

3|0
    0|0
  • evliysen ne utancı ama bekarken açıklarsan o zaman utanç verici olur. anne baba ben biri ile şey yapıyordum ama beni bakire saniyordunuz hamile kaldım işte bunu demek utanç verici diğeri yani evliyken demek değil.

1|0
    0|0
  • Ewlenince değilde hamile iken mi utanıyorsun aynı kapıya çıkıyor ewlenen yapar o işi farketmez yani

3|0
    0|0
  • Utanılacak bir şey yok normal.

1|0
    0|0
  • Bence en güzel şey

2|0
    0|0
  • Gayri meşru ilişkiden hamile kalmak öyledir.

1|0
    0|0
  • Torun geliyor torun dedin mi tamamdır😀

1|0
    0|0
  • Zamanla geçer böyle seyler

1|0
    0|0
  • Bir ilahiyatcı vardı aynı senin kafada sapıkca bir fikir ile "Hamile kadınlar sokakta dolaşmasın ilişki yaşandığı belli oluyor" diyordu.. senin gibi sapıkca düşünenler yüzünden bu tip manevi duygularımız yok olmakta.

2|0
    0|0
  • kötü birşey.

1|0
    0|0
  • evet seni de leylekler getirmişti zaten :)

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiğini mi anlıcak. ss söyle sen yine de anlamaz belki. sss

3|0
    0|0
  • Seni leylekler mi getirdi 😄

1|0
    0|0
  • Valla bende utanırım hayda derler

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir zihniyet harbiden şaşırdım bence o kafayı bir degiştisen gerçekten.

1|0
    0|0
    • yanlış anlama ben sadece söylerken utanırım diyorum

• Ozaman bence yazını kontrol etmelisin çunku ben o şekilde anladım bayagı böyle muhavazekar konuştun :)

• oda bir zamanlar annenle yattı zaten baban gerdekte ne yapıldıgını bilmiyor mu

0|0
    0|0
  • Dugunde neseyle oynayan ciftlerin yatak. odasında ne pompalar donuyoo ne pompalar :)))))

1|0
    0|0
  • Evlilik öncesi ilişkiye girip hamile kalanlar çocuk aldıranlar var onlar ne yapsın.

1|0
    0|0
  • Hiç evlenme o zaman herkes mikiştiğini bilicek çünkü

2|0
    0|0
  • Utanılcak birşey yok evlisiniz, ihtiyaçlarınızı gidereceksiniz bilinçli bir baba zaten bilir zaten senin geçtiğin yolları çoktan geçti çünkü.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• :) Allahim sen büyüksün :) utanmak gayet normalde :) utanma nedenin komik :) evlisin kardeşim :) bekar değilsin ki

6|0
    0|0
    • ya tamamda yinede ben hamileyim dese biri aklıına ne gelir

• Benim aklima küçük bir bebek geliyor yani :) başka birşey gelmiyor ama hani insan tabikide babasina söylerken utanir :)

• Babama söylemem söylemedim de kayınpederime de söylemedim eşim annesine annesi hem kayınpederime hem anneme annem de babama söylüyo 😂😂

2|0
    0|0
  • ne alakası var yahu? annenle baban seni manavdan almadılar herhalde, onların ilişkiye girmiş olmasından da utanıyor musun aynaya veya onlara baktıkça?

2|0
    0|0
    • birisi sana hamileyim dese aklında o canlanmazmı? babamın aklında öylebişey olmasını istemiyorum saçma ama utanırım işte

• hiç evlenip, çocuk sahibi olmayacaksın o halde. çözümü basit.

• Hamie olduğunu söylemesen bile zaten biliyorlar.. Evliliğinde bir sorun yoksa ilişkiye girmişsindir zaten. Ben pek utanacağımı sanmıyorum, utanmazdım ben. :)

1|0
    0|0
  • Sen nasil oldun kuzum babanda biliyor heralde hem ona varana kadar dede olucam diye havalara ucar kimse oralari dusunmez

3|0
    0|0
  • soylemeyınce anlamıyo sankı evlenmıssın daha ne :Ddd

1|0
    0|0
  • Sanki kendileri yapmadı ne utancan abartma.

2|0
    0|0
  • Evet. Seks yapmak cok utanc verici hamile kalmak daha da oyle. Istemeye gelmeleri, ailelerin bu is icin riza vermeleri falan alenen aymazlik.
    Kahvelerede libido karistiralim tam olsun.
    -Bizim oglan sizin kizi gormus. Anlasmislar
    -bak bak. Eee?
    -Gel su ise olur de. Bak allah paygamber kavli askina.

0|0
    0|0
  • Hep aklımdan geçen şeyi sormuşsun😀 Utanç verici ya 🙈🙈🙈

2|0
    0|0
  • evliyken neden utanayım zaten gidip babama baba ben hamileyim diyecek halin yokya

1|0
    0|0
    • öyle dicem işte bende onu derkern utanırım sorum bu aslında. başka nasıl söylicem hamileyim dicem işte

• yani daha 18im şu an öyle bir durum olsa utancağımı düşünüyorum bilemem o durumda neyaparım ama dediğin gibi anneme söylerim heralde

• en mantıklısı bu

• asıl düğünler utanç verici biz akşam usku durmicaz diye bütün insanlığa duyuru gibi😂

1|0
    0|0
  • Utanırım

2|0
    0|0
  • daha önce ılıskı konusunda baskı goren kısılerde bu mevcut malesef. bılıncaltı seysı, toplum baskısı vs vs

2|0
    1|1
  • Çok saçma zaten kızını oğlunu sevlendiren anne babanın beklediği haber hiçte utanç verici değil sonuçta leylek getirmiyor lütfen biraz özgüven kadınsın doğumda yaparsın her şeyide dantelistan. com

1|0
    0|0
  • töbe yarabbi kız zaten evlenmişsin olan şey anan baban da yaptı her aynaya baktığında kendini görüp annemle babam ilşkiye girdi mi diyosun

2|0
    0|0
    • ahahah güldürdün ya ama sen hamile kalsan utanmaz mısın ailene söylerken

• evliyken neden utanıyım ki zaten insanlar ağzının içine bakar söylemen için hamile olmazsan kısır bu kız derler çağ atlasakda değişmicek şey bu evli olmazsan zaten sıkıntı

• doğru

• anneme söylerim ve bu evlenince normal bişey sonuçta

1|0
    0|0
  • Seni de leylekler getirmişti babana zaten.

1|0
    0|0
  • Bende aynı şeyi düşünüyorum biliyormusun 😅 Ama saçmalıyoruz yani birazda evliyiz sonuçta 😂

3|0
    1|0
  • Neden utanç verici bir şey olsun ki?
    Sanki ailen seni farklı bir şekilde dünyaya getirdi.

1|0
    0|0
  • kardeş sen evlendiğin gün 2 saat sonra gerdek olacak diye halay çektiniz birlikte neyinden utanıyon anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • ay Allah askina sanki kendileri iliskiye girmiyor seni yaparken tobe tobe

2|0
    0|0
  • Sanki evlendigin gun anlamiyolar :D resmen kizim-oglum gerdege giricek diye dugun yapip oynuyolar :D

0|0
    0|0
  • 😀 ciddi misin

0|0
    0|0
  • Evli olup neden hamile olduğumu sylemekten utanaym ki , son cümlen komik olmuş iliskiye girdğmi anlycak babam demissin evlenmek ne demek baban bilmiyor mu ya da insanlar zaten iliski icinde evlenmiyor mu evlenirken utanmadn da hamile olunca mı utanacaksn sylemeye komik bir görüşün var

1|0
    0|0
Yükleniyor...