Sizce başarı ve başarının sırları nedir?

Mesela kimine göre başarı iyi üniversitede okuyup mezun olmak iken bir diğerine göre bu başarı doğuştan gelen birşeydir. Parasıyla özel okullarda okur

Diğer birine göre başarı akşam evine ekmek götürmek iken veya çocuklarına eşine helal lokma yedirmek iken
Bir diğerine göre başarı çocuklarına eşine son model arabalar bilezikler veya kolyeler almak olabiliyor "Adalet" nerede?

Peki size göre başarı nedir?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• başarı kendine koyduğun hedefleri gerçekleştirebilmektir. Başarının sırrı da çok çalışmak ve şanstır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir cesit duygu durumuna olan ihtiyac.

0|1
    0|0
  • Başarı olabildiğinin en iyisi olmaktır... Başarının sırrı hırstır ! Hırslı olan insanlar hangi konuda olurlarsa olsun başarılı olur.. Hı birde başarılı olmak istiyorsan hedefe kitlenip aşık olmamaya gayret edeceksin :D

0|1
    0|0
    • Başarının sırrı hırs tır demişsin fazla hırs yaparsanda kaybedersin yenilirsin bence...

• Hayır deneyimlerime göre konuşuyorum ve ne kadar hırslı olursan o kadar başarının seninle olduğunu öğrendim... Dergilere yazı sokmak o kadar kolay iş değil ;)

• Vay ciddimisin tebrik ederim Allah yolunu açık etsin fakat ben ne zaman hırs yapsam kaybeden oluyorum o bakımdan dedim belkide sen bir istisnasın?

• Başarının iki sırrı vardır;
    1- Asla bildiğin her şeyi söyleme.
    2-
    Roger H. Lincoln :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçen bir not defterine hayat başarımları yaptım, oyunlarda olur ya büyücülük okuluna kaydol ejderhayı yen gibi birde başarım resimleriyle süsledim çok güzel oldu :D
    Şimdiye kadar 8 tane falan başarım kazanmışım az :/ ama önemli başarımlar :)

0|0
    0|1
  • Azim etmek, asla pes etmemek.

0|0
    0|0
  • Cok calısmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...