Yaşlılar ulaşımda ne gibi sorunlarla karşılaşırlar?

Aklınıza gelenleri şuraya az döktürebilir misiniz? :)

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• genclerin yer vermeme durumu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha dün burada otobüs şöförü 70 küsür yaşındaki yaşlı adamı birini yumruklamış.. Adam önden inmek istedi diye..

1|1
    0|0
    • Otobüslere 70 yaş üstü bedava olunca otobüs şöförleri kabullenemiyor. İnecekleri duraklarda indirmiyolar.. Otobüs şöförü'de otobüste men edilmiş.. :)

• En büyük problemleri ayakta kalmaları..
    Otobüse binerken yardımcı olmayanlar aksine hızlı olmadığı için homurdananlarda can sıkıcı.
    Ve ben para da talep edilmemesi taraftarıyım yaşlılardan, her yaşlı zengin değil fakat her insan yaşlanacak.

1|0
    0|0
  • Bilinçsiz yayalar ve sürücüler tarafından bildigin eziyet çekiyorlar.

1|0
    0|0
  • yaslilara yer vermesi otobuste metroda. Isiklarda karsidan karsiya gecerken kimsenin elinden tutup yardim etmemesi..
    Daha varda var..

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki ülkemizde yaşlılar için ulaşım alanında kolay hareket etmesini sağlayacak yeterli düzenlemeler yok.
    Her türlü sorunla karşılaşırlar ama benim en önce gördüğüm kıt beyinli insanların öncelik tanımaması.

1|0
    0|0
  • çoğu yeni genç yer vermiyorlar birde binerken zorlanıyorlar, yaşlılar için özel wip arabalarla şehirler arası ulaşımları için bir düşüncem var

1|1
    0|0
  • Ulaşımda hiçbir problem yaşamıyorlar

1|0
    0|0
    • @000G4Y onlara laf etmediğimi belirttim.

• @000G4Y aynen çok hakliyiz yeter yaa yaslilar hadlerini bilsin zaten bir ayagin cukurda otursan ne olucak :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Durak kacirip tum sehiri keyifle yeniden dolasabilirler.

1|0
    0|0
  • Ayakta kalmak en klişe

1|0
    0|0
Yükleniyor...