Nasıl kanitlayabilirim?

Ben sehirdisinda okuyorum ve orda para biriktiriyorum mesela kendime bişeyler almak için filan 50 100 150 tl arası ne zaman gelsem param kayboluyo. Mesela bir kez 300 liram vardı 100 ü kaybolmuştu şimdi de 70 liram vardı kimse bilmiyody kardeşim borç istedi 20 lira verdim baktım ertesi gün 50 liram da kaybolmuş. Sizce nasıl kanitlayabilirim bu olay hep oluyo ve kanitlayamiyorum yeminleri ediyo ve aglio küsmüş gibi yapiyo sizce nasıl kanitlarim cidden güveniyrm yapmaz diye paramı saklamiyorum ama napmam lazım artık annem de biliyo durumu. siz olsanız ne yaparsınız tavsiye lütfen

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• burada benim dikkatimi çeken egerki kardesın alıyosa bunu o alıyo demıyorum ama bununla ne yapıyo onu anlaman daha onemlı Allah korusun kotu ınsanlarla yanlıs ısler yapmamasına dıkkat etmeniz gerekır ailecek

0|0
    0|0
    • Ben de o aliyo demek istemiyorum ama o aliyo bir kaç kere yakaladım böyle bişeyini ve kendine bişeyler aliyo o parayla biliyorum yani

• bence bunu bı sekılde onlemen gerekır yınede cunku alıskanlık durumu olursa o zman tehlıkelı her zor zmanında bunu yapmak ısterse sıkıntı olablır cunku baska bı zman aıle dısından boyle bısey yapmaya yeltenırse eger durum vahim Allah yardımcınız olsun :(

• kim alıyor burada nasıl saklayacağını söyleyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Babana bile guvenmiceksin bu zamnda..

0|0
    0|0
    • Ama her seferinde nasıl yapabilir artık anlamıyorum ki anlarız diye çekinmiyor mu

• Cekinmiyor demmkki.

Yükleniyor...